Znáte mužské erotogenní zóny? Tajemství doteků je zde!

Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz

Možná díky novým dotekům na ta správná místa dostane vaše milování nový náboj. Jistě, genitálie a bradavky jsou naprostý základ, pokud ale chcete partnerovi i sobě připravit nečekaný zážitek, vyplatí se zaměřit pozornost i na méně známá místa.

Erotogenní zóny máme všichni, jsou to místa, kde je tenčí pokožka nebo se zde nachází více nervových zakončení, a tak doteky vnímáme intenzivněji.


Místa za uchem

Žužlání lalůčku a jazyk v uchu je pro začátečníky. Ta pravá oblast se totiž skrývá za uchem. Stačí polibek na toto místo a úspěch je zaručen. Samozřejmě můžete zónu za ouškem zkoumat mnohem podrobněji, prsty či jazykem.

Vnitřní strana zápěstí

Zápěstí je skvělé místo, protože se ho můžete dotýkat i na veřejnosti – i když, případné následky si pak ponesete sama. Máme na mysli přesně tu oblast, kde se měří puls a kam nám, pravděpodobně kromě měření pulsu, nikdo nesahá. Dejte si přitom na čas, lidé mnohdy dělají tu chybu, že se stimulací pospíchají.

Vlasy

Pokožka hlavy je velmi tenká a plná nervů. Můžete začít třeba při sledování televize, kdy partnerovi začnete čechrat vlasy a můžete přejít i k jemnému škrábání na hlavě. Je opravdu sexy takováto kombinace něčeho zcela nevinného a příslibu následujících chvil.

Dlaně

Jestliže se s partnerem držíte za ruce, prohlubujete vzájemné propojení a intimitu. Málokdo si ovšem uvědomuje, jak jsou dlaně citlivé, především střed je plný nervových zakončení. A není nic snazšího, než se při držení za ruce některým z prstů dotýkáte právě jamky v dlani. Kroužení prstem po dlani pak můžete použít jako fantastický doplněk milostné předehry.

Místa za koleny

Kolena se obvykle při sexu moc nepoužívají, kdo by to byl řekl, že místečka za koleny, v podkolenní jamce, jsou tak sexy. Jde o další oblast plnou nervových vláken a dotek na zadní straně kolen směřující po stehně k hýždím je neobyčejně vzrušující.

Chodidla

Toto místo možná není vhodné pro každého, někdo je tak lechtivý, že na sex nebude mít ani pomyšlení. Přitom chodidla jsou skvělou erotogenní zónou. Masáž chodidel skvěle osvěží vaši milostnou praxi, zvláštní pozornost věnujte prstům a klenbě.

Zadní strana krku

Jestliže partnera líbáte na krku, je to dobré, ale poměrně běžné. Co takhle zaměřit se na zadní stranu? Zezadu krk často pokrývají vlasy nebo je překryt límcem, a proto nás ani nenapadne, jak příhodné je to místo. Tam, kde končí vlasy a než začínají záda, je ta pravá erotogenní zóna, úplně postačí, když po ní budete přejíždět konečky prstů. Něžné polibky na toto místo také fungují zcela spolehlivě, a pokud stojíte za partnerem, je to ještě větší vzrušení.

Přejeme vám, ať váš milostný život získá nový náboj a nový rozměr!

Autor: Lenka S.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si náš web na hlavní stránku seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.