Ženský versus mužský pohled na věc aneb Monika Leová vyrazila s manželem za adrenalinovým zážitkem

Poměrně příznivé podzimní počasí stále ještě přeje nejrůznějším výletům do přírody. Toho před několika dny využila i moderátorka Monika Leová, která s manželem a malou dcerkou Miou vyrazila na jednu z nejnavštěvovanějších českých atrakcí letošního roku – Sky Bridge 721. Monika je známá svým smyslem pro humor, tentokrát se vtipně zamyslela nad tím, jaký je rozdíl mezi tím, co se při přecházení visutého mostu honí hlavou ženám a co mužům.

S batohem na zádech a s dcerou v náručí

Monika na svém instagramovém profilu zveřejnila dvě fotografie z mostu, ze kterých je patrné, že ho s úsměvem na tváři přešla i s malou dcerkou v náručí, za což jí v komentářích mnoho fanynek vyjadřovalo svůj obdiv.

Sky Bridge 721 je nejdelším visutým mostem na světě. Číslo v jeho názvu hrdě odkazuje na jeho délku 721 metrů. Druhé důležité číslo je 95, tolik metrů nad zemí se totiž při jeho přecházení nacházíte. Most je součástí turistického resortu u obce Velká Morava v Králickém Sněžníku.

Romantické a opatrné ženy

Větší diskusi ale vzbudilo video, jehož prostřednictvím moderátorka velmi vtipně vyjádřila, jak se liší ženský a mužský úhel pohledu na věc, v tomto případě tedy konkrétně na most. Zatímco jí se během přecházení mostu honily hlavou myšlenky: „To je ale výška, to je výhled, tedy chci fotku nebo trochu se to houpe.“, jejímu manželovi Martinovi běželo hlavou něco zcela jiného.

Praktičtí a technicky založení muži

Martina totiž jako každého muže více než to, co je z mostu vidět nebo kde se vyfotit, zajímalo to, jak je most postaven. Přemýšlel tak například nad tím, jakou má nosnost či kolik šroubů se při jeho stavbě spotřebovalo.

S Moničiným videem se ihned ztotožnila řada jejích obdivovatelek, které potvrzovaly, že jejich výlet se odehrával v podobném stylu. Některé dodávaly, že by přidaly ještě „ženské přání“ ohledně toho, zda byl most důkladně postaven a zkontrolován.  

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu