Zatímco jiní utíkají k moři, Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vyrazili do hor!

Teploty pod nulou a možná také celková situace související s pandemií koronaviru mnoho slavných inspirovaly k tomu, aby zasněžené Česko vyměnili za teplo, slunce a moře. Instagramové profily celebrit se tak plní snímky z exotických míst. Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec ale dali přednost pobytu na horách. V těchto dnech je tak můžete potkat na jizerské magistrále.

Netradiční Jizerská padesátka

Sportovní pár vyrazil užít si zimy na běžkách do míst, která jsou známá díky Jizerské padesátce. Slavný závod v běhu na lyžích se uskuteční již tento víkend. Vzhledem k probíhající pandemii koronaviru ale ve zcela nové a nevšední podobě. Výjimkou k účasti v závodu totiž z bezpečnostních důvodů dostali jen profesionálové. Amatéři se letošního závodu budou moci zúčastnit pouze ve virtuální podobě. Co to znamená? Zaregistrovaní amatéři si závod mohou odjet kdykoli během měsíce února, a to nejen na trati Jizerské magistrály, ale i kdekoli jinde. Mobilní aplikace poté jejich výsledek odešle organizátorům, kteří následně vytvoří žebříček amatérských závodníků.  Zda se Jizerské padesátky tímto způsobem zúčastnil i slavný pár, Lucie v příspěvku neprozradila.

Chcete si zacvičit se známým párem?

Ke společnému snímku, ze kterého vyzařuje štěstí a pohoda, ale přidala i komentář, ve kterém vyjádřila radost, že během lyžování na trase potkali i velké množství dětí. Současná pandemie koronaviru totiž bohužel sportování dětí příliš nepřeje, neboť většina sportovních klubů a kroužků nemůže fungovat. Lucie i Tomáš jsou známí propagátoři pohybu pro děti i pohybu obecně. Na své sociální sítě tak pravidelně umisťují fotografie a videa, na kterých společně sportují. Například v době jarní karantény zveřejnili cviky, kterými se doma udržují ve formě, a bývalá tenistka ve zveřejňování různých sestav cviků pokračuje i nadále. Kromě toho v jednom z rozhovorů uvedli, že spolu chodí rovněž běhat. Ke sportu zdá se vedou i jejich roční dcerku Leontýnku, jejíž snímek s tenisovou raketou Lucie na svém Instagramu nedávno zveřejnila. Sportu se věnují i Tomášovi synové Adam a Matyáš, které má z předchozího vztahu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Možná trochu překvapivě se zatím nevěnují hokeji, ale jak hokejista před nedávnem uvedl, rovněž tenisu a také gymnastice.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu