Vydají se děti Lucie Šafářové a Tomáše Plekance v tatínkových stopách?

Příjemné teploty uplynulých dní mnoho z nás inspirovaly k výletu na kole či pěšky do přírody. Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec ale vyrazili se svými potomky na led. Na svém instagramovém profilu totiž Lucie zveřejnila příspěvek, který zachycuje celou rodinu, jak bruslí na kladenském zimním stadionu. Jak jim to šlo?

Už jede!

Ze zveřejněného videa a fotografie je zřejmé, že na zimní stadion vyrazila opravdu kompletní rodina a že si to všichni náležitě užívali. Největším překvapením byla tříletá Leontýnka, která už s tatínkovou pomocí zvládá své první krůčky na ledě. Vzhledem k tomu, že měla na hlavě helmu a na nohou pánské brusle, někteří fanoušci ve svých komentářích spekulovali, že jsme možná právě svědky toho, jak se rodí nová úspěšná hokejistka.

Tatínkův hokejový tým

Led okusil i její mladší bráška Oliver, který se narodil teprve loni v květnu. Jak Lucie poznamenala v komentáři k příspěvku, zatím to bylo jen v tatínkově náručí. Ale i to se počítá. V pozadí na zveřejněném videu jsou vidět i dvě větší děti.

Vzhledem k tomu, že Lucie v příspěvku mluvila o „plekyho gangu“, s největší pravděpodobností s sebou na stadion vzali i Tomášovy syny Matyáše a Adama, které má z prvního manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Kdo sportuje, nezlobí

Jediný, koho tak na ledě v akci nevidíme, je Lucie Šafářová. V anglické verzi komentáře k příspěvku se svěřila s tím, že ona jen dohlíží. Jako profesionální sportovci jsou Lucie s Tomášem hodně aktivní a dá se říci, že žádný sport jim není cizí. Není tak žádným překvapením, že k pohybu samozřejmě vedou i své ratolesti.

Veřejně též často podporují nejrůznější akce, které mají za cíl rozhýbat české děti a národ obecně. A mimochodem jen o den dříve než Lucie zveřejnil na svém instagramovém profilu fotky z další rodinné aktivity, tentokrát cyklistické, i Tomáš Plekanec.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu