Veronika Kopřivová je s malou Ellou konečně doma!

Modelka Veronika Kopřivová a její přítel Miroslav Dubovický se o víkendu konečně dočkali. Po deseti dnech si mohli odnést malou Ellu konečně domů. S radostnou novinkou se oba pochlubili na svých instagramových profilech. Miroslav při této příležitosti jako každý pyšný tatínek zveřejnil i snímek, na kterém si svou dcerku odnáší domů v autosedačce.

Konec dobrý, všechno dobré

Narození malé Elly nebylo tak úplně bezproblémové, jak si novopečení rodiče původně přáli, a tak musela Veronika s dcerkou v podolské porodnici zůstat déle, než je obvyklé. Malá Ella se totiž narodila o několik týdnů dříve a na svět přišla císařským řezem. O náročných dnech, které jejímu narození předcházely, Veronika své fanoušky informovala před několika málo dny prostřednictvím Instastories.

Plodová voda praskla modelce nečekaně už v neděli 23. května v noci. V pondělí dopoledne se tak Veronika s Miroslavem snažili narychlo zařídit ještě některé potřebné věci a v pondělí odpoledne vyrazili do porodnice. Tam si modelku samozřejmě již nechali. Miroslav naštěstí mohl zůstat v porodnici s ní, a tak si dlouhé čekání společně krátili například hraním karet. Ella nakonec přišla na svět o tři dny později ve čtvrtek 27. května. Šťastný pár si ale její narození nechal poněkud netradičně několik dní pro sebe a radostnou novinku oznámil až minulý víkend.

Konečně doma

I Veronika se s fanoušky o to, že jdou s Ellou konečně domů, podělila prostřednictvím sociálních sítí. V Instastories zveřejnila roztomilý snímek své dcerky v růžovo-bílém oblečku se slovy, že těchto 2,6 kila štěstí si nese domů. S touto fotografií souvisel ještě druhý zveřejněný snímek, který pocházel již z domova, konkrétně z koupelny. Modelka na něm, pro někoho možná poněkud překvapivě, deset dní po porodu ukázala své tělo se slovy, že si kromě dcerky přenesla domů ještě dalších jedenáct kilo. S humorem pak poznamenala, jestli tam náhodou ještě není schovaný nějaký Ellin sourozenec…

Zdroj: Instagram/miroslavdubovicky

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu