Veronika Arichteva: Láskyplné vyznání synovi k třetím narozeninám

Je zcela přirozené, že když se staneme rodiči, náš život se v mnoha ohledech neuvěřitelně změní. S trochou nadsázky lze například říci, že začneme narozeniny svých potomků slavit mnohem více než ty vlastní. Své o tom ví i herečka Veronika Arichteva. Zatímco sama sobě popřála před několika měsíci k narozeninám jen velmi stručně, svému synovi složila téměř umělecké dílo.

Jaký je Luka?

V pátek to byly tři roky od okamžiku, kdy se Veronice a jejímu manželovi Biserovi narodil syn Luka. Zatímco pro herečku je Luka prvním a jediným potomkem, její manžel má z předchozího vztahu ještě syna Tea. Jako každá maminka Veronika své dítko bezmezně miluje a nejkrásnějším důkazem bylo právě krásné přání, které u příležitosti synových třetích narozenin zveřejnila na svém instagramovém profilu.

Ke každému písmenu jeho jména a příjmení totiž vymyslela jednu vlastnost, která na dané písmeno začíná a která synka charakterizuje. Z maminčina popisu jsme se tak mohli dozvědět, že Luka Christo Arichtev, jak zní synovo celé jméno, je laskavý, urputný, kamarádský, aktivní, chytrý, radostný, impulzivní, společenský, temperamentní, opravdový, agresivní, roztomilý, inspirativní, chápavý, tvořivý a emotivní vtipálek. V komentáři Veronika každou vlastnost navíc stručně objasnila názorným příkladem a příspěvek doplnila též dvěma rodinnými fotografiemi.

Mateřská láska

Není divu, že originální přání nezůstalo dlouho bez odezvy a komentářů Veroničiných fanoušků i mnoha známých tváří ze světa filmu a hudby. Lukovi tak popřály například zpěvačky Monika Absolonová a Martina Pártlová či herečky Jana Plodková, Dagmar Havlová, Patricie Pagáčová nebo Marie Doležalová. Mnoho Veroničiných fanynek pak dodávalo, že krásnější vyznání už dlouho nečetly.

S manželem na začátku srpna oslavili desáté výročí svatby a herečka v minulosti přiznala, že uvažují ještě o jednom dítku. Nejdříve ale prý chtějí dokončit rozsáhlou rekonstrukci historického domu, který si před dvěma lety pořídili. Uvidíme, zda i své čtvrté narozeniny bude Luka slavit jako jedináček.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu