Uhádnete, jaký je nejoblíbenější dopravní prostředek Anny Geislerové?

Pokud nám pandemie koronaviru přinesla nějaké klady, hovoří se často například o tom, že nás donutila přesednout z městské hromadné dopravy na kolo. Někteří z nás, pokud to vzdálenost dovoluje, tak začali jízdní kolo používat jako dopravní prostředek do práce, na nákupy i na návštěvu. Jak se zdá, tomuto dopravnímu prostředku na dvou kolech, poslední dobou propadla i herečka Anna Geislerová.

Na kole po městě i v přírodě

Slavná herečka totiž na svém instagramovém profilu zveřejnila sérii fotografií, na kterých je zachycena právě při jízdě na kole. Anna se v komentáři svěřila, že za posledních několik let se v jízdě na kole velmi zlepšila a kolo používá jako pohodlný způsob dopravy v mnoha každodenních situacích. Na snímcích je sice zachycena na kole v přírodě, ale používá ho běžně i ve městě. Ostatně vlastní typické městské kolo. Za to, že s ním jezdí i po přírodních cestách, tak sklidila od některých svých fanynek obdiv. Městské kolo totiž nemá přehazovačku.

Už v minulosti byly při jízdě na kole zachyceny mnohé další světové i české celebrity, jako například Katy Perry, Cindy Crawford, Julia Roberts, Heidi Klum či Alena Šeredová. Zatímco pro některé je kolo pohodlným způsobem dopravy stejně jako pro Annu, jiné ho propagují z důvodu ekologie, další ho používají jako součást fyzické aktivity.

Princezna Koloběžka

Kromě kola Anna zvládá i jízdu na koloběžce, jak dokládá další snímek, pravděpodobně nejčastěji ve společnosti svých dětí. Na fotografii jsou totiž zezadu zachyceny na koloběžce hereččiny dvě mladší děti, třináctiletá Stella a sedmiletý Max. Zatímco tento příspěvek se u Anniných fanoušků setkal se slovy chvály a souhlasu, trochu jinak tomu bylo u jiného nedávno zveřejněného postu. V tom se herečka svěřila, že se nechala očkovat proti koronaviru. To její obdivovatele rozdělilo na dva protikladné tábory. Zatímco jiní ji chválili, že jde příkladem, jiní ji za to kritizovali.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu