Tereza Brodská: „Výtahovky už nikdy!“ Ostatní celebrity se ale ve výtahu fotí často a rády!

Mnoho z nás se pro své instagramové příspěvky často snaží vymýšlet stále nová neobvyklá místa, na kterých bychom se vyfotili. Jedním z míst, které se podle mnoha profilů na sociálních sítích zdá k focení téměř jako stvořené, je překvapivě výtah. Stačí si jen zběžně prohlédnout příspěvky vašich přátel, ale také známých tváří a velmi brzy na snímku z výtahu narazíte. Svými zbrusu novými „výtahovkami“ se nyní pochlubila i herečka Tereza Brodská.

Nástrahy výtahového focení

Tereza je známá tím, že si často z některých „trendů“ dělá legraci, a s humorem tak přistoupila i k focení ve výtahu. Tři snímky z tohoto malého prostoru, na kterých je společně se svým čtyřnohým miláčkem Konrádem, vtipně doplnila komentářem, ve kterém se svěřila, že focení ve výtahu rozhodně není pro ni. „Nevím, jestli se má jako koukat do zrcadla, nebo jako do mobilu, pes vynervovanej, světlo ve výtahu na houby, zapříčená nohou, abych se nesvalila, a výtah jsem zablokovala na 30 minut!“ Závěr zní, že to byly první a zároveň poslední snímky, které ve výtahu vyfotila. Její příspěvek se setkal se slovy pochopení i obdivu nejen ze strany jejích fanoušků, ale také dalších známých tváří. Například herec Petr Vacek obdivoval Terezinu schopnost udržet najednou v ruce psa, mobil i brýle.

Když ne výtah, tak auto

Z ostatních českých celebrit se v nedávné době fotkami z výtahu pochlubila například herečka a influencerka Nikol Leitgeb, která se v prostoru výtahu vyfotila i se svými syny Mathiasem a Tobiasem. Před ní to byla například moderátorka Gabriela Lašková či modelka Simona Krainová. Dalším oblíbeným místem pro pořizování snímků je ze strany známých tváří poslední dobou rovněž automobil nebo kabinka na zkoušení oblečení v obchodě. Zkušební kabinky mají s výtahy společný nejen omezený prostor, ale také zrcadlo a omezené světlo. Každopádně focení ve výtahu či v kabince chce trochu cviku.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu