Sympatická herečka Tereza Bebarová se přírodní vizáže nebojí. Okolí na nelíčenou tvář prý snaží zvyknout.

Herečka, skvělá dabérka, příležitostná muzikálová zpěvačka a v poslední době i moderátorka pořadu o vaření a domácích pracech Čas na TE-BE Tereza Bebarová, je známá svou pohodovou a klidnou povahou. Věci okolo sebe nijak „nevyhrocuje“ a s klidem či vtipem přistupuje nejen k práci a okolí, ale dokonce i k sobě samé.

Hvězdný hlas, který v tuzemsku můžeme mít spojený kupříkladu s britskou herečkou Michelle Dockery, jíž jako Lady Mary ve slavném seriálu Panství Downton namluvila, si totiž na žádnou mega-hvězdu v civilu ani v práci nehraje. Zdá se totiž, že nejen, že nefandí žádným dramatickým úpravám zevnějšku, ale, je-li to alespoň trochu možné, vynechává dokonce i denní make-up. Na svém instagramovém profilu nedávno zveřejnila, kromě řady snímků s žádným či minimálním líčením, také krátké video, v němž jasně ukazuje tvář nenalíčenou, a tvář po líčení. Je sice pravda, že podobný postup využívají i některé beauty bloggerky, ovšem většinou jen pro účely vyniknutí líčení.

Bebarová však videa využila naopak k tomu, aby ukázala, že i nenalíčená tvář má své výhody a krásu. Tedy, že make-up nejen, že není všechno, ale vlastně nemusí být v některých případech ani potřeba. „Už léta zvykám okolí na nenalíčenou tvář. Má to své výhody. Když se výjimečně namaluju, lidi se diví, kam jsem se tak vyfikla. Každopádně tohle je taková ta šup šup varianta, tzv. denní líčení a hlavně je to bez filtrů.“ Zažertovala v popisku videa herečka a sklidila řadu různých reakcí. Někomu se líbí více nalíčená, řada lidí zase oceňuje její kladný přístup k přírodní vizáži.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CY4jH0cFRD0/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu