Sandra (23): Krátce po porodu a mě v noci vzbudilo povídání. Šla jsem se podívat a úplně jsem oněměla

Můj přítel si moc přál mít dítě, i když já jsem si na to ještě přišla mladá. Nakonec jsem otěhotněla a začala se těšit. Zatímco v těhotenství se zdálo, že mám po boku nejlepšího chlapa a tátu na světě, po porodu se všechno změnilo. A pak jsem ho načapala při něčem, co mu nemohu odpustit.

Kam se podělo nadšení?

V těhotenství jsem se měla jako královna, pak přišel porod a všechno bylo jinak. Už od porodu přítel utekl, protože mu to přišlo nechutné. V tu chvíli jsme myslela, že ho zabiju – a udělala bych to, jen kdybych na to měla sílu. Po porodu si neodpustil nejapné poznámky na můj vzhled i na výkyvy nálad, neustále si stěžoval, že nestíhám uvařit a uklidit. Nechápala jsem, kam že se podělo to jeho nadšení, dítě chtěl přeci jen především on. To já jsem si mohla ještě nějaký ten rok počkat.

A kdy bude sex?

Ještě mi ani neskončilo šestinedělí a on už se dožadoval sexu. No nemohl pochopit, že to prostě nejde, ani jsem se na to necítila. Vím, že pro některé muže je těžké vžít se do toho, jak se žena cítí, ale ten můj už to přeháněl. A když to nešlo se mnou, poradil si jinak!

S kým teď mluvíš?

Jednou v noci jsem se vzbudila a kupodivu mě neprobudil dětský pláč, ale přítelův hlas. Moc dobře jsem neslyšela, co říká, ale bylo jasné, že si s někým povídá. Když jsem koukla na hodiny a viděla, že jsou dvě ráno, nechápala jsem, s kým by si teď mohl volat. Ale napadlo mě, že se třeba mohlo něco stát, a tak jsem z postele vstala a šla za ním.

Došla jsem do obývacího pokoje, kde můj přítel ležel na gauči. Zeptala jsem se ho, s kým teď telefonuje polohlasem, ale neslyšel mě, tak jsem rozsvítila. On tam ležel nahý, masturboval a na telefonu měl dívku, se kterou provozoval sex. Úplně jsem oněměla – když mě viděl, ani to s ním nehnulo, a ještě mě okřikl, ať vydržím, že už to bude. Jaká drzost!

Ani nemusím zmiňovat, jaká hádka z toho byla a co všechno si musel vyslechnout. Kdyby to alespoň dělal, když nejsem doma! Ale mě pod nosem, nehledě na to, že tato sranda něco stojí, to už bylo opravdu přes čáru.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu