Richard Krajčo vyrazil se synem na ryby. Nebudete věřit vlastním očím, kolik toto chytili!

Hudebník Richard Krajčo je známý tím, že je velkým milovníkem zvířat. Proto některé možná trochu překvapil svým posledním příspěvkem na Instagramu. Se svým synem Richardem totiž vyrazili chytat ryby. Nutno dodat, že z přiložené fotodokumentace jdou oči kolem. Úlovků bylo požehnaně a všichni amatérští rybáři mohou jen závidět. Především tak výstavní jeseter se jen tak nevidí.

Neskutečné úlovky

Richard v přiloženém komentáři svému dvanáctiletému synkovi rovněž vyjádřil pochvalu, neboť sám chytil přes dvacet ryb. Kromě jiného i sedmdesát centimetrů velkého kapra, kterému se ale těsně před vytáhnutím na břeh podařilo uniknout. To ale nakonec nebyl žádným problém, protože, jak se hudebník svěřil na konci komentáře, všechny ryby totiž pustili zpět do vody. Jediné, co si odváželi domů, byly nádherné zážitky. Dařilo se ale i tatínkovi Richardovi, kterému se podařilo chytit nádherného velkého jesetera. Ostatně fotky mluví za vše. Z fotografií je rovněž vidět, že si navíc oba dva společný čas náramně užili.

Kde jste rybařili?

Kromě jesetera a kapra skončili v jejich síti i cejni, lín či karasové. Kdy vyrazí znovu, zatím neprozradili. Rybářské umění otce a syna následně v komentářích k příspěvku hned ocenilo mnoho Richardových fanynek a fanoušků. Někteří pravděpodobně rovněž zatoužili po takovém úlovku, a tak se hudebníka nenápadně ptali, kam na ryby vyrazili. To si ale zatím Krajčové nechávají pro sebe. Syna Richarda, stejně jako mladší dceru Bereniku, má zpěvák ze svého manželství s modelkou Martinou Poulíčkovou. Se současnou manželkou Karin sice zatím společného potomka nemají, ale Karin má ze vztahu s kameramanem Martinem Doubou dceru Jasmínku. Kromě dětí ze svých předchozích vztahů je jejich dům plný čtyřnohých miláčků. Dvojice má totiž hned čtyři psy různých ras, velikostí i stáří.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu