Radost Venduly Pizingerové. Její roční syn obejde sám už půl rybníka.

Je to necelý měsíc, co malý synek Venduly a Josefa Pizingerových oslavil své první narozeniny. Vendula se na svém instagramovém profilu pochlubila i několika Pepíčkovými fotkami z rodinné oslavy i s čokoládovým dortem a svíčkou ve tvaru čísla jedna. Jako všechny děti v tomto věku dělá i Vendulin syn každý den nejrůznější pokroky. Pyšná maminka se tak nyní pochlubila, že synek už zcela sám ujde poměrně velkou vzdálenost.

První krůčky po boku rodičů

Není pochyb o tom, že většina maminek každý pokrok svého milovaného dítka prožívá. Od prvního úsměvu, přes první zoubky, až po první slůvka či první krůčky. A Vendula samozřejmě není výjimkou, i když Pepíček není jejím prvním potomkem. Naposledy ale podobnou situace zažívala již před poměrně mnoha lety, neboť jejímu synovi Jakubovi bylo letos už šestnáct. Vendula nyní na svém Instagramu zveřejnila několik snímků z rodinné procházky okolo rybníka v Říčanech, kde žijí. Na fotkách je zachycen Pepíček, jak si sám nebo s maminkou či s tatínkem za ruku spokojeně vykračuje po lesní cestě.

Jaký otec, takový syn

Atmosféru podzimních snímků pak dokresluje rovněž malý detail, neboť synek i manžel jsou oblečeni ve stejném stylu. Pepíček má maskáčovou kombinézu, Josef bundu. Krásné fotografie, ze kterých vyzařuje láska a pohoda, doplnila Vendula vtipným komentářem, že se jim nyní procházky časově poněkud prodlužují. Důvod je zřejmý. Zároveň ale synka pochválila, že už sám zvládne obejít celou půlku rybníka. Radost jim nezkazí ani to, že vzhledem k počasí následně všechno oblečení musí skončit v pračce. Kočárek s sebou rodiče sice stále berou, ale když to takhle půjde dál, Pepíček ho brzy již nebude vůbec potřebovat. Venduliny fanynky pak ještě ve svých komentářích připojovaly, aby si užívala, že synek zatím jen chodí, že až bude běhat, bude to náročnější.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu