Pavol Habera a Daniela Peštová patří už přes dvacet let k nejkrásnějším a nejstabilnějším párům českého showbusinessu

Kdekoli se objeví, mohou na nich lidé oči nechat. Vyzařuje z nich nejen láska, ale i charisma a specifické kouzlo. Zatímco zpěvák a skladatel Pavol Habera patří už od osmdesátých let k nejoblíbenějším a nejúspěšnějším slovenským umělcům, topmodelka Daniela Peštová byla dlouhá léta slavnější v zahraničí než u nás. Na začátku svého vztahu žili, především kvůli Danielině kariéře, několik let v New Yorku, nyní je ale jejich domovem Praha. Jejich stabilní a spokojený vztah mnozí obdivují.

Uvidíme se v roce 2032?

Za více než dvaceti lety společného života se nyní na svém instagramovém profilu překvapivě ohlédl Pavol Habera, nikoli Daniela, od které bychom to pravděpodobně jako od ženy čekali více. Je ale pravda, že oba manželé si na svých sociálních sítích pravidelně děkují a vyznávají lásku při různých příležitostech. Vzhledem ke své popularitě se pár spolu pravidelně objevuje i na různých titulních stránkách časopisů. A právě tři titulní stránky, které od sebe dělí dvacet let, Pavol Habera nostalgicky na svém Instagramu publikoval. Nejnovější snímek je z letošního ledna, druhý snímek z roku 2011 a poslední z roku 2002, kdy spolu pár čekal svého prvního potomka. Vzhledem k tomu, že všechny tři titulní strany se týkaly téhož časopisu, zpěvák se vtipně zamyslel, zda za deset let přibude do sbírky další snímek.

Podařilo se jim skvěle skloubit kariéru i rodinu

Daniela Peštová a Pavol Habera se seznámili v roce 2000 na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Od té doby na festival pravidelně jezdí, neboť pro ně má velmi osobní význam. V roce 2002 se dvojici narodila dcera Ella a o sedm let později syn Paul Henry. Oba mají ještě jednoho potomka ze svých předchozích vztahů, Daniela syna Yannicka a Pavol dceru Zuzanu. Zatímco zpěváka nyní zaměstnává především role porotce v soutěži Česko Slovenská SuperStar, Daniela je stále aktivní v oblasti módy. Na rozdíl od mnoha jiných slavných dvojic se jim podařilo najít „receptů na rovnováhu mezi spokojeným osobním i pracovním životem.

Zdroj: Instagram/pavolhabera

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu