Neuvěříte, kde všude si malá dcera Marty Jandové čte!

Zpěvačka Marta Jandová má nyní po skončení šampionské řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ve které se nakonec dostala až do finále, konečně zase více času na svou rodinu. Tedy zejména na svého manžela Miroslava Vernera a sedmiletou dceru Marušku. Ta chodí už do druhé třídy a jak je vidět ze zpěvaččina příspěvku na Instagramu, velmi ji baví čtení.

Čtenářský koutek v koupelně

Marta totiž na svém instagramovém profilu zveřejnila snímek zachycující situaci z jejich koupelny. Po příchodu do ní totiž zpěvačka na umyvadle objevila rozevřený časopis s dceřiným oblíbeným komiksem. Maruška si totiž čte tak ráda, že se od čtení nedokáže odtrhnout ani v situacích, jako je například čištění zubů. Zpěvačku obrázek, který se jí po vstupu do koupelny naskytnul, na jednu stranu rozesmál, na druhou stranu je velmi ráda, že v dnešní době, kdy spousta Maruščiných vrstevníků dává přednost počítači či mobilnímu telefonu, ona preferuje časopisy a knihy. V závěru komentáře na sebe pak zpěvačka prozradila, že i ona byla v jejím věku nadšenou čtenářkou a s oblibou četla především Rychlé šípy a časopis Čtyřlístek.

Zpěvačka čtení dlouhodobě propaguje

Zpěvačka je ale nadšenou čtenářkou a zároveň propagátorkou čtení dodnes. A to nejen pro to, že chce být dobrým příkladem právě pro svou malou dceru, ale též pro ostatní. Na svém instagramovém profilu tak například každé pondělí večer svým fanouškům čte ze svých oblíbených knih. Příspěvky mají přibližně půl hodiny a čtenáři se mohou následně rozhodnout, zda je daná kniha oslovila a chtěli by si ji přečíst celou. Martin snímek z koupelny vzbudil samozřejmě ohlas i u jejích fanoušků. Ty na jednu stranu rovněž velmi pobavil, na druhou stranu ho někteří ocenili jako inspiraci pro to, jak učinit nudné čištění zubů, u kterého obvykle počítají vteřiny do konce, mnohem zábavnějším.

Zdroj: Instagram/marta.jandova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu