Nejen ostříhané vlásky či vypadnutý zoubek. Jaké vzpomínky na dětství svých ratolestí se rozhodla uchovat Michaela Maurerová?

Herečka a moderátorka Michaela Maurerová patří k těm ženám, které roky vypadají téměř stejně. Stále z ní vyzařuje dívčí půvab, kterým na sebe poprvé výrazně upoutala před více než sedmnácti lety v seriálu Ulice. Málokdo by tak hádal, že sympatická herečka je maminkou teenagerů. Kromě čtyřleté dcerky Emmy má totiž doma ještě Magdalenu a Josefa.

Malé věci, velké vzpomínky

Dvojčata před několika málo dny oslavila již čtrnácté narozeniny a maminka jim k nim popřála velmi originálním způsobem. Na svém instagramovém profilu totiž zveřejnila fotografii, která zachycuje velmi osobní předměty, které si Michaela rozhodla schovat na památku. Kromě prvních čepiček a botiček si herečka uschovala i pozitivní těhotenský test, který ve svém komentáři dojemně nazvala prvním důkazem  jejich existence.

Maminky puberťáků pochopí

Ve svém komentáři se pak Michaela stručně a zároveň vtipně vrátila k nelehké cestě, které předcházela jejich narození. Ani po letech marného snažení se herečce bohužel nepodařilo otěhotnět přirozenou cestou, nakonec se proto se svým přítelem a pozdějším manželem Michalem Kožíškem rozhodli pro umělé oplodnění. S humorem sobě vlastním Michaela připomněla i bolestivý porod, který byl ale oproti každodennímu životu s puberťáky vlastně „lehký“.

Jména s příběhem

Zatímco fotky malé Emmy plní instagramový profil herečky poměrně často, snímky Pepy a Madly, jak milující maminka své ratolesti oslovuje, na něm budete hledat jen stěží. Dvojčata si stejně jako Michaelin současný přítel hlídají soukromí.

Pokud jde o tradiční česká jména, která herečka pro svá dvojčata zvolila, kdysi se svěřila s tím, že jména Josef či Josefína byla jasná od začátku. Nejen proto, že se jí tato jména obecně líbila, ale také pro to, že se tak jmenovali její tatínek a babička. Pro dcerku nakonec ale vyhrálo jméno Magdalena, inspirované Magdalenou Dobromilou Rettigovou.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu