Monika Leová a nejdůležitější tři roky jejího života

Moderátorka Monika Leová je na sociálních sítích velmi oblíbená. V rozmanitých příspěvcích se jí skvěle daří kombinovat originalitu, upřímnost a humor. Z jejích snímků či videí dýchá štěstí, spokojenost a láska. Nejinak je tomu i u série velmi osobních čtyř fotografií, které Monika v komentáři stručně pojmenovala Tak jde čas…

2016 – zásnuby

První snímek je jakýmsi shrnutím všech následujících. Jsou na něm tři předměty, které symbolicky vyjadřují životní cestu Moniky v několika uplynulých letech. K předmětům moderátorka připsala i rok, kdy k oné události došlo. Prvním předmětem je zásnubní prstýnek. Přítel Martin Košín ji, jak prozrazuje další fotografie, pořádal o ruku při jejich dovolené v Austrálii. Romanticky před Monikou po pětileté známosti poklekl na pláži za svitu měsíce a svíček, ze kterých byl vytvořen nápis Marry me. Psal se leden 2016.  

2018 – svatba

Druhým rokem, který má v Moničině životě nesmazatelné místo, je rok 2018. V červnu si pod širým nebem s Martinem před zraky svých rodin a přátel řekli své ano. Na první snímek tak Monika vedle svého zásnubního prstýnku přidala dva prstýnky snubní. Manželé zvolili poměrně netradiční velké prstýnky z bílého zlata, ten Moniky je navíc doplněn o čtyři kamínky. Na vnitřní stranu prstýnků si nechali vyrýt M+M=VSL neboli Monika + Martin = Velká Světová Láska. Třetí fotografií v Moničině sérii je tak snímek ze svatby, který zachycuje líbající se manžele krátce po obřadu. Monika pro svůj velký den zvolila romantické bílé šaty s delšími rukávy a účes doplnila věnečkem z květin.

2021 – miminko

Posledním předmětem na první fotografii je dudlík, který je odkazem na letošní duben. 17. 4. 2021 se totiž Monika stala maminkou dcerky Mii. Od té doby dostal její život nový rozměr. Poslední, čtvrtý snímek pak zachycuje první společné okamžiky čerstvé tříčlenné rodiny. Monika drží Miu v náručí a oba dva na ní s manželem mohou tak zvaně oči nechat.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu