Milující maminka Marie Doležalová! Čím potěšila svou malou dcerku?

Saša z komediálního sitcomu Comeback, autorka populárního blogu a knihy s názvem Kafe a cigárko a vítězka soutěže Stardance…když hvězdy tančí. To se většině lidí vybaví, když slyší jméno herečky Marie Doležalové. Nedávno herečka oznámila, že chystá pokračování populárního blogu, což se u jejích fanoušků samozřejmě setkalo s velkým ohlasem. Jedním z témat nového blogu by mělo být i mateřství.  

Mami, já chci plavky

Stardance totiž obohatila a změnila hereččin život nejen po profesionální stránce, ale také po osobní. A to velmi. Její taneční partner Marek Zelinka se totiž stal i jejím partnerem životním. Brzy do rodiny přibyly i dvě děti, nejprve dcera Alfréda a o rok a půl později syn Rudolf. A právě Alfréda, které budou letos v srpnu tři roky, měla nedávno jedno velké holčičí přání. Vlastní plavky. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, všechny holčičky touží po dvojdílných plavkách, jako mají velké slečny. Jak se ale herečka na Instagramu svěřila, dcerka si v jednom secondhandu vyhlédla plavky velikosti 44.

Chce to jen jehlu, nit a odvahu

To ale Marii nezastavilo a jako milující maminka se rozhodla, že své dcerce přání samozřejmě splní. Plavky tak koupila a vlastnoručně jí z nich ušila malé bikini přesně pro ni. U příspěvku následně jako důkaz zveřejnila i fotografii malých plaveček, které pro svou milovanou dcerku vytvořila. V komentáři se pak Marie s humorem sobě vlastním svěřila, že se cítí jako bohyně jehel a šití a pravděpodobně brzy vydá knihu „Šijeme malé bikiny“. Tak pyšná na svůj výkon byla.

Je jisté, že malá Alfréda měla jistě ze svých nových plavek přinejmenším stejnou radost. Příspěvek se samozřejmě setkal se slovy chvály a obdivu u mnoha Mariiných obdivovatelek. Zatímco některé fanynky se přiznaly, že ony tak zručné rozhodně nejsou, jiné se podělily o své úspěchy, při kterých na sebe byly stejně pyšné.

Zdroj: Instagram/dolezalova.marie

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu