Marie Doležalová je nejen talentovaná herečka a blogerka, ale též fotografka. A zdaleka nejen podle kamarádky Terezy Ramby!

Také se vám někdy zdá, že někteří lidé mají nadání téměř na vše, na co sáhnou? Jedním takovým člověkem je i Marie Doležalová. Zdá se, že v umělecké oblasti jí bylo naděleno skutečně mnoho talentu. Herečka, bloggerka, spisovatelka a tanečnice by se totiž uživila též jako umělecká fotografka. Snímek, na kterém zachytila své děti společně s potomkem kolegyně a kamarádky Terezy Ramby, je toho skvělým důkazem.

Fotografie plná lásky

Obě herečky stejný snímek zveřejnily i na svých instagramových profilech. Poetická černobílá fotografie zachycuje Mariinu dceru Alfrédu a syna Rudolfa, jak sedí společně s Tereziným potomkem na břehu Vltavy nedaleko Karlova mostu a pozorují letícího ptáka. Na první pohled jednoduchá fotografie je plná emocí. Není divu, že herečka Tereza Ramba v komentáři ke svému příspěvku napsala, že pokud bude mít Marie někdy v budoucnu výstavu fotek, bude ji křtít ona. Snímek je podle Terezy rovněž nádherným vyjádřením lásky a je ráda, že do jejího kruhu lásky kromě rodiny patří i Marie, neboť ve světě hereček takové přátelství vůbec není obvyklé.

Komentář ke stejnému snímku samozřejmě přidala i jeho autorka Marie Doležalová. Ta působivou fotografii, která se setkala se slovy uznání a chvály u fanoušků obou hereček, okomentovala následujícím výčtem: „Maličký přátelství, řeka, most, letící pták, přítomnost, tři blechy na břehu. Čtvrtá za rok taky.“ Myslíc tak i na druhého potomka, kterého Tereza nosí pod srdcem.

Žena mnoha tváří a talentů

Jako herečka na sebe Marie Doležalová upozornila především snímky Pusinky, Comeback, Vyprávěj nebo Svět pod hlavou a též bezpočtem divadelních rolí. Spisovatelský talent potvrdila úspěšným blogem a následnou knihou s názvem Kafe a cigárko, za který dostala též literární cenu Magnesia Litera. Mimochodem Marie právě pracuje na jeho volném pokračování. Taneční talent předvedla v soutěži StarDance… když hvězdy tančí, kterou se svým partnerem Markem Zelinkou vyhrála. Jak to dopadne s talentem fotografickým, se uvidí….

Zdroj: Instagram/ tereza.voriskova, dolezalova.marie

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu