Malého brášku dostala před měsícem, přesto by si dcerka Jitky Boho přála něco i od Ježíška. O co si napsala?

Také vaše děti už začaly psát dopisy Ježíškovi? Zpěvačka a čerstvá dvojnásobná maminka Jitka Boho přiznala, že její dcerka Rosalie Ježíškovi už napsala. Své fanoušky na Instagramu pobavila duhovým dopisem, který Rosi, která v září nastoupila do první třídy, Ježíškovi poslala.

Krásná dětská bezprostřednost

Zatímco Jitka Boho a její partner Tomáš Hřebík svůj nejkrásnější vánoční dárek dostali desátého října, kdy se stali rodiči syna Tadeáše, jeho sestřička Ježíška požádala i několik dalších věcí. Rosi svůj dopis pojala velmi originálním a kreativním způsobem. Napsala ho barevně na černý papír a navíc na každé slovo použila jinou barvu. Na to, že chodí do školy jen něco málo přes dva měsíce, dopis zvládla na jedničku.

Po čem touží nejvíc?

Na první straně dopisu Ježíška oslovila a požádala o dárky, na druhé straně pak uvedla přesný seznam hraček a dalších věcí, které by pod stromečkem ráda našla. Na prvním místě, tedy pravděpodobně dárek, který by si přála nejvíc, jsou housle. Rosi totiž po mamince zdědila hudební talent, hraje už například na ukulele a bicí. Kromě houslí by ocenila také oblečení, stavebnici a také nové pastelky a papíry. Vzhledem k jejímu věku některé Jitčiny fanynky pobavilo přání v podobě dětského vysavače.

Většina dětí už je „připravená“

Ve svém komentáři k příspěvku Jitka připustila, že se domnívá, že jde o dopis první, ale nikoli poslední. Se svými zkušenostmi ohledně dopisů Ježíškovi se následně svěřila i řada Jitčiných obdivovatelek. Některé přiznávaly, že mají dopis Ježíškovi doma na okně už několik týdnů. Jejich děti na něj postupně připisují další přání, nebo dokonce i škrtají to, co už vlastně nechtějí.

V některých rodinách se naopak drží tradice, že se dopis Ježíškovi posílá až po Mikuláši, neboť se neví, jestli děti náhodou neodnese čert, tak by bylo zbytečné psát dopis příliš brzy.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu