Malá dcerka Andrey Sestini Hlaváčkové podobu s maminkou nezapře. Půjde jednou v jejích stopách?

Jednou z účastnic letošního ročníku soutěže StarDance…když hvězdy tančí je i bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, která tvoří taneční pár s Michalem Necpálem. V sobotu přišel přímo na taneční parket Andreu podpořit její manžel Fabrizio a doma na ni čekala její milovaná dcerka Bibi, která je její největší fanynkou. Pyšná maminka se na svém instagramovém profilu pochlubila i její roztomilou fotkou. Vypadá to, že dcerka je celá po mamince.

Bude z dcerky jednou tanečnice?

Na snímku je zachycená malá Isabella v růžovo-fialových princeznovských šatech a svými blonďatými vlásky a úsměvem maminku rozhodně nezapře. Bibi, jak jí Andrea s láskou přezdívá, oslavila v srpnu druhé narozeniny, a maminčina účast v soutěži je tak trochu zkouškou i pro ni. Je to totiž poprvé, kdy musí bez maminky trávit více času, než byla doteď zvyklá. Andrea ji ale v komentáři k příspěvku chválila, že to vše naprosto skvěle zvládá, a prozradila, že Bibi by rovněž chtěla tančit jako ona. Ve StarDance Andrea tančí po boku Michala Necpála, který se soutěže účastní již popáté. V minulosti tančil s Veronikou Arichtevou, Miluší Bittnerovou, Leonou Machálkovou a Janou Doležalovou.

Nebo spíš tenistka?

Kdo ví, jak to jednou bude, ale jedna z Andreiných fanynek už malou Isabellu teď vidí jako účastnici StarDance 2036. Kromě tanečního talentu malá Bibi nejen po mamince, ale po obou rodičích s velkou pravděpodobností podědila i talent tenisový. Jejím tatínkem je totiž bývalý italský tenista a tenisový manažer Fabrizio Sestini. Pokud jde o největší úspěchy maminky, patří k nim především zisk stříbrné olympijské medaile ve dvouhře po boku Lucie Hradecké v Londýně v roce 2012. Společně vyhrály také dvojhru na French Open 2011 a US Open 2013, kromě toho byla Andrea i členkou vítězného ženského fedcupového týmu v roce 2012 a 2014. V současné době se tenisu věnuje jako komentátorka a od letošního roku je i moderátorkou Radiožurnálu Sport, kde má pravidelně každé pondělí pořad Na síti s Andreou Hlaváčkovou.

Zdroj: Instagram/ andreasestinihlavackova, ceskatelevize.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu