Malá dcera Andrey Sestini Hlaváčkové je neuvěřitelně roztomilá, i když je podle maminky momentálně v období „terrible two“

Po své úspěšné účasti v posledním ročníku soutěže StarDance…když hvězdy tančí má bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková konečně opět více času na svou rodinu. Společně s malou dcerkou Bibi a manželem Fabriziem tak na začátku nového roku vyrazila za teplem na Kanárské ostrovy.

Konečně klid a čas na rodinu

Jejich domovem se na pár dní stal malebný ostrov Tenerife, kde jsou i na začátku ledna velmi příjemné letní teploty. Andrea na svém instagramovém profilu zveřejnila několik snímků z dovolené a hned na několika z nich je v centru pozornosti její roztomilá dcerka Bibi. Jak maminka prozradila, dcerka byla po celou dobu taneční soutěže její velkou fanynkou a velmi statečně snášela i to, že na ni maminka několik měsíců neměla zdaleka tolik času, jak by si obě přály.

Nyní se jí to proto snaží alespoň částečně vynahradit a jak uvedla v komentáři k jednomu kouzelnému snímku Bibi u bazénu, v krásném počasí jí to jde ještě lépe než doma. Jak napsala, „všechno je jednodušší, nevadí mi, že přestala spát po obědě, že je protivná, nebo že se vzteká a nejí nic než smažený. Uspávám teď hodinku až dvě, ale vlastně je to trochu jedno, protože tady nemám žádný resty po večerech a prostě si užívám klidu po bouři, kterou jsem v Česku od léta měla“.

Bibi je dva a půl…

Při pohledu na usměvavou blonďatou princeznu s modrýma očima se nechce věřit, že by někdy mohla být protivná. Jak ale Andrea prozradila v jiném příspěvku, Bibi se teď nachází v nechvalně proslulém období TT neboli terrible two. Jde o všem rodičům známé ne zcela lehké období mezi dvěma až třemi lety jejich potomka. Jak ale Andrea přiznala, po všech hysterických scénách stačí několik pohledů a úsměvů jako na fotkách a vše je zapomenuto. Jak trefně poznamenala jedna fanynka ve svém komentáři, „je štěstí, že jsou děti v tomhle období nejroztomilejší, jinak by se totiž spousta z nich nedožila tří let“.

Zdroj: Instagram/andreasestinihlavackova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu