Lucie Šafářová překvapila Tomáše Plekance originálním narozeninovým videem

Tomáš Plekanec slaví své narozeniny posledního října. Letos to navíc byly poslední narozeniny, které začínají trojkou. Jeho manželka Lucie Šafářová mu jako malý narozeninový dárek vytvořila krásné video, které zachycuje jejich společný uplynulý rok.

Video plné štěstí a lásky

Dvě minuty dlouhé video je koláží rozmanitých snímků Tomáše, Lucie a jejich dcerky Leontýnky. Zatímco některé fotky si mohou Lucčini fanoušci pamatovat, protože je na svém instagramovém profilu v uplynulých měších a týdnech již zveřejnila, některé snímky byly doteď neznámé. Všechny jsou ale skvělým důkazem toho, jak šťastní spolu Tomáš a Lucie jsou, na což upozorňují i mnozí obdivovatelé slavného páru, kteří pro video měli jen slova chvály. Sama Lucie k videu přidala jen krátký, ale všeříkající komentář: „Všechno nejlepší k narozeninám muži můj! Další rok úžasných zážitků uplynul, ale ty nestárneš!  Máme tě rádi!“

Sport, dovolená i svatba

Jednotlivé fotky zachycují Tomáše a Lucii během rozmanitých sportovních aktivit, neboť sport vždy pro oba byl, je a bude důležitou součástí jejich života. Můžeme je tak vidět na lyžích, na kole, na bruslích, při olympijském festivalu, který byl součástí aktivit pro veřejnost během letní olympiády v Tokiu, i při různém cvičení na dovolené. Během roku dvojice i s Leontýnkou poměrně hodně cestovala po celé Evropě, nechybí tak fotky z Itálie či Madeiry. Závěr videa tvoří několik fotek z dokonale utajené svatby, kterou v září zamilovaný pár mnohé překvapil.

Kdo další se narodil na Halloween?

Tomáš Plekanec není jedinou známou osobností, která má jako datum narození poslední říjnový den. Ve stejný den se narodili například spisovatel Karel Havlíček Borovský, písničkář Karel Hašler, malíř Emanuel Frinta či sportovní komentátor Petr Vichnar. Ze světových osobností se třicátého prvního října narodil například režisér Peter Jackson, který proslul zejména trilogiemi Pán Prstenů a Hobit, nebo italský herec Bud Spencer.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova, wikipedia.org

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu