Leoš Mareš bude znovu otcem. Zda se dočká do třetice dcery, zatím neví.

Leoš Mareš je již mnoho let jedním z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších moderátorů. Proslavil ho především jeho inteligentní humor. Kromě moderování Ranní show na rádiu Evropa 2 ho v současné době můžete na televizních obrazovkách pravidelně vidět také jako jednoho z porotců pořadu Česko Slovenská SuperStar. Novinka, kterou oznámil nejprve v živém vysílání v rádiu a následně i na svém instagramovém profilu, se ale netýká jeho profese, nýbrž osobního života. Příští rok na jaře se stane otcem!

Kdy přiletí čáp?

Na Instagramu umístil jednoduchý obrázek letícího čápa nesoucího miminko a slavnou větu Klokan přiletí v březnu. Právě tuto ikonickou hlášku před lety pronesl Tomáš Holý v oblíbeném filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Zatímco pro Leoše, který letos na jaře oslavil své čtyřicáté páté narozeniny, půjde již o třetího potomka, pro jeho manželku Moniku je dítě, které nosí pod srdcem, prvním potomkem. To zda to bude další syn, nebo dcera, je zatím tajemství. K radostné novince moderátorovi gratulovalo mnoho jeho fanoušků i slavných kolegů, ostatně jeho instagramový profil má na české poměry neuvěřitelný počet sledujících – milion a sto.

Monika je pro Leoše, jak se zdá, osudové jméno

S Monikou, která pracuje jako stylistka a módní redaktorka, se Leoš seznámil v roce 2015. O tři roky později si ji tajně vzal v kostele v Litomyšli. Téměř nikdo tehdy o jejich chystané veselce nevěděl. O deset let dříve se Leoš ženil poprvé. Svatba s první manželkou, která se shodou okolností také jmenovala Monika, proběhla na zámku Jemniště. Z manželství vzešli dva synové, dnes patnáctiletý Jakub a jedenáctiletý Matěj. Zatímco v minulosti se Leošovi nevyhnulo několik skandálů, od té doby, co je se svou současnou manželkou, se zdá, že žije příkladným životem. Ke společné zálibě manželů patřilo v minulosti cestování do nejrůznějších exotických destinací. Teď je ale čeká jiné dobrodružství, neméně zajímavé a krásné.

Zdroj: Instagram/ leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu