Kterému městu Anna Geislerová odpustí i dopravní špičku a nevyzpytatelnost počasí?

Každý z nás má rád různá místa, se kterými máme spojené nějaké osobní vzpomínky. Máme tak specifický vztah k místu, kde jsme se narodili či kde jsme potkali svou životní lásku. Kromě toho se nám ale do srdce v průběhu života zapíše i mnoho dalších míst, která se nám z nějakých důvodů „připletou do cesty“. Některá z nich se nacházejí i za hranicemi naší krásné země. S takovýmto místem, které miluje, se nyní svým fanouškům na Instagramu svěřila herečka Anna Geislerová.

V Londýně miluje úplně všechno

Městem, pro které Anně bije srdce, je britská metropole Londýn. Jak se herečka v komentáři, který k několika momentkám z Londýna připojila, svěřila, město si ji získalo od prvního okamžiku, kdy do něj před téměř třiceti lety jako šestnáctiletá dívka přijela poprvé. Od té doby v něm pobývala již mnohokrát, nejen soukromě, ale i pracovně, neboť Anna Geislerová patří mezi ty české herečky a herce, kterým se podařilo prosadit i v zahraničí. Pracovně se Anna v Londýně nachází i nyní, pracuje zde na postsynchronech ke snímku The Ipcress file.

Práce i zábava

Jedná se o šestidílnou špionážní minisérii, která je založena na stejnojmenném románu Lena Deightona z roku 1962. Pokud vám název snímku zní povědomě, je to pravděpodobně proto, že již v roce 1965 vznikl na motivy této knihy poměrně známý film Agent Palmer: Případ Ipcress s Michaelem Canem v hlavní roli. Kromě práce si Anna ve svém oblíbeném městě našla čas i na to, aby zde zhlédla nejnovější bondovku Není čas zemřít. Poslední film, ve kterém se v roli slavného agenta 007 představil Daniel Craig. Mimochodem s anglickými filmaři Anna spolupracovala například i před pěti lety. Tehdy natáčela koprodukční film Anthropoid, jehož režisérem byl Sean Ellis. Jak již název napovídá, jednalo se o snímek, který pojednával o atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha během druhé světové války.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu