Krásná dcera Jitky Schneiderové a Davida Švehlíka slaví 16!

Herečka Jitka Schneiderová je právem už mnoho let považována za jednu z nejkrásnějších žen v českém showbusinessu. Rovněž její bývalý manžel herec David Švehlík má své nepopiratelné charisma. Není se tedy čemu divit, že „jablko nespadlo daleko od stromu“ a jejich dcera Sofie Anna po obou rodičích zdědila jen to nejlepší.

Talent po mamince i tatínkovi

Jitka Schneiderová se do srdcí a paměti diváků poprvé zapsala především rolí Hanky v legendárním filmu Samotáři. Následovaly role v mnoha pohádkách a seriálech, například Letiště, Přešlapy, Pojišťovna štěstí či Anatomie života. Kromě hereckého talentu má Jitka i nemalý talent pěvecký a taneční, ten předvedla například v soutěži StarDance, kde před sedmi lety skončila na druhém místě.

Kromě seriálů a filmů ale Jitka vždycky hrála i v divadle a právě během představení Král Lear v rámci Letních shakespearovských slavností se sblížila se svým kolegou Davidem Švehlíkem. V roce 2004 se dvojice vzala a o dva roky později se narodila jejich jediná dcera Sofie Anna. Jak oba kdysi uvedli, narození dcery obrátilo jejich životy tak trochu naruby a najednou bylo všechno jinak. Po pěti letech se pár rozvedl. Zatímco David Švehlík se před několika lety znovu oženil a s manželkou Vendulou má dva syny, Jitka Schneiderová je sice také šťastně zadaná, ale do dalšího manželství, zdá se, nespěchá.

Modelka, nebo herečka?

Před několika málo dny Sofie Anna oslavila své šestnácté narozeniny a pyšná maminka při této příležitosti  zveřejnila na svém instagramovém profilu její fotky a přání. Nejen ze dvou zimních snímků, ale i z dalších, které Jitka na svém Instagramu čas od času zveřejňuje, je na první pohled vidět, že Sofie Anna vyrostla do krásy a v mnohém se své mamince podobá. Zda jednou půjde v hereckých stopách svých rodičů, se teprve uvidí, zatím to vypadá, že má nakročeno spíše ke kariéře modelky. V minulosti nafotila už několik kolekcí a často se před fotoaparátem objevuje i při různých příležitostech ve společnosti maminky.

Zdroj: Instagram/jitka_schneiderova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu