Když si dospělí hrají: Kam vyrazila Marta Jandová v přestrojení? A čím se bavil Marek Ztracený?

Někdy se s oblibou říká, že kdo si hraje, nezlobí, a to platí nejen pro děti, ale i pro dospělé. Zpěvačka Marta Jandová a zpěvák Marek Ztracený jsou toho skvělým důkazem. Zatímco Marta se k překvapení mnoha soutěžících o víkendu v přestrojení objevila na známém orientačním závodu s názvem Prahou plnou strašidel, Marek si užíval šumavskou zimu před svým novým domem, do kterého se vloni před Vánocemi se svou rodinou konečně nastěhoval.

V jaké strašidlo se proměnila Marta Jandová?

Zpěvačka na svém instagramovém profilu zveřejnila působivou černobílou fotografii, na které je téměř k nepoznání, což ostatně přiznalo i několik jejích fanoušků, kteří se závodu zúčastnili, Martu viděli a nepoznali. Tak dokonalá byla její proměna v babu Jagu. Prahou plnou strašidel je speciální orientační závod pro děti, který se již několik let úspěšně pořádá v centru Prahy, především na Starém Městě a Malé Straně. I když pravidla závodu byla letos v souvislosti s pandemií koronaviru trochu pozměněna, cílem bylo prostřednictvím šifer rozluštit názvy ulic, ve kterých bylo následně třeba najít pražská strašidla, třeba Martu.

Marek Ztracený, sníh a radost na rozdávání

Na Šumavu se o víkendu zase v pravém slova smyslu vrátila zima i s velkou nadílkou čerstvého sněhu. Větší radost než malé děti z něj ale měl zpěvák Marek ztracený. Alespoň to tak rozhodně vypadá na videu, které zveřejnil na svém Instagramu. Video zachycuje rozesmátého a šťastného Marka, jak se na malé sněžné rolbě prohání po zasněžené ulici před domem a odklízí sníh. Příspěvek se setkal s velkým ohlasem i u Markových obdivovatelů, kteří se ho vtipně ptali, „kolik mu technické služby za brigádu platí“ či video komentovali slovy „když si velké děti hrají“. Jiní ho žádali, jestli by se nechtěl zastavit s rolbou i u nich před domem, další jen „tiše“ záviděli. Sám zpěvák video komentoval jen stručným „vítej zpátky“. Další podrobnosti, například zda si jízdu na rolbě vyzkoušel i jeho syn Marek či snoubenka Marcela tak neprozradil.

Zdroj: Instagram/marta.jandova, marekztraceny

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu