Jitka Boho oslavila Den Země záslužnou činností! Kam se společně se svou dcerkou vydala?

Modelka a zpěvačka Jitka Boho je v posledních týdnech velmi aktivní. Je totiž jednou z účastnic osmé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Mimo to se samozřejmě snaží trávit co nejvíce času se svou malou dcerkou Rozárkou. Mezi přípravou na přímé přenosy si modelka našla čas i na to, aby společně oslavily Den země. Nyní si konečně našla i několik minut na to, aby se o to, jakým způsobem tento den strávily, podělila se svými fanoušky na Instagramu.

Z procházky v lese si odnesly tašku odpadků

Zveřejnila snímek, na kterém je s Rozárkou zachycena v lese při sbírání odpadků. K němu pak přidala i komentář, ve kterém se vyznala, že ji trápí, jak některé lesy v blízkosti měst vypadají. Proto se rozhodla, že právě Den Země symbolicky využije k tomu, aby naší planetě alespoň trošku pomohla. Vyrazila tak společně s Rozárkou na procházku a té dala jasný cíl – posbírat během ní co největší množství odpadků. V komentáři rovněž uvedla, že děti mezi sebou v tom, kdo bude v „lovu“ odpadků úspěšnější, dokonce soutěžily. Vypadá to tedy, že Jitka na procházku vyrazila i v doprovodu dalších rodin, kterým není osud planety lhostejný a které se snaží své děti vést k ochraně životního prostředí. V závěru pak Jitka vyzvala i ostatní, aby až se příště půjdou projít, vzali si s sebou tašku navíc a posbírali cestou několik odpadků, na které během procházky narazí.

K ekologii vede nejen svou dcerku

Jitka je svým ekologickým smýšlením známá, pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje příspěvky, ve kterých se snaží své obdivovatele vyzývat k nejrůznějším bohulibým činnostem, jako je například třídění odpadu. Mimochodem svou výhru ve třetím kole letošní řady Tvoje tvář má známý hlas věnovala Jitka charitativní nadaci s názvem Korunka pomáhá. O další vítězství bude Jitka bojovat už tuto neděli, kdy se přemění v Ivetu Bartošovou.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu