Jarka (30): Můj synovec mi zkazil svatbu. Byla jsem všem pro smích

Už od malička jsem si představovala, jak bude vypadat moje vysněná svatba, a často jsem si hrála s kamarádkami právě na svatbu – brala jsem si svoje oblíbené plyšáky. Byla jsem prostě představou naprosto dokonalé svatby úplně posedlá – a toto mne nepustilo ani v dospělosti. Bohužel jsem ale neměla štěstí na chlapy, a tak jsem se bála, že na mou vysněnou svatbu už ani nedojde.

Našla jsem toho pravého!

Celé své „mládí“ jsem doslova zahodila s bývalým partnerem Igorem, který mne podváděl na každém rohu, a já jsem byla snad jediná, kdo o tom nevěděl. Strašně mne zklamal a v 25 letech jsem zase zůstala na ocet. Všechny kamarádky kolem postupně začaly plánovat svatby a rodiny, protože měly s kým. Ale byl to snad osud, když jsem zrovna na svatbě kamarádky potkala Ríšu, toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Slovo dalo slovo – a my jsme se začali vídat.

Vezmeš si mě?

S Ríšou jsem žila svůj sen, věděla jsem, že je to ten pravý. A když jsem od něj slyšela tu kouzelnou větu „Vezmeš si mě“, byla jsem v sedmém nebi. Moje představy o dokonalé svatbě se mi začaly zase vracet a já vše začala svému snoubenci popisovat. K mému nadšení souhlasil, také chtěl velkou svatbu a ani mu nevadilo, že za ni utratíme skoro všechny naše úspory. Prostě pro mě jen to nejlepší. To mi také často opakoval.

Můj den by tady!

V můj velký den všechno klapalo tak, jak má. Byla jsem nervózní, aby se něco nepokazilo, ale ve chvíli, kdy jsem si oblékla své nádherné korzetové šaty a podívala jsem se do zrcadla, jak mi to sluší, všechno ze mne opadlo a já věděla, že svatba dopadne přesně tak, jak má. To jsem ale nepočítala s tím, že můj věčně zvědavý synovec se začne nudit, což všem jasně ukázal zrovna, když jsem měla svůj přípitek, který jsem si připravovala hodně dlouho, a na nějž jsem byla fakt pyšná.

Jenže Honzíkovi se to asi nelíbilo, tak začal prozkoumávat, co se děje pod stoly. Jelikož byly spojeny, tak si ho nikdo nevšiml. A jak tak procházel, přistoupl mi mé krásné šaty. Já to zacítila, intuitivně jsem uskočila – a asi si dovedete představit, co ty moje krásné korzetové šaty udělaly. Stála jsem tam před celou Ríšovou rodinou a všemi kamarády do půl pasu nahá.

Nastala trapná chvíle ticha, kdy se všichni lekli a nevěděli, jak mají reagovat. Naštěstí to všichni vzali sportovně a začali se hromadně smát. Mě to ale zas tak vtipné nepřišlo, cítila jsem, že je celá má svatba zkažená. Ríša mne ale ujistil, že se nic tak strašného nestalo, a já se za chvíli uklidnila – a na konci jsem se také zasmála.

Ale mrzí mne to dodnes, i když se této situaci také směji.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu