Jak vypadá pravá sourozenecká láska? Tereza Fajksová ji má doma každý den!

Je to necelý měsíc, co se modelka Tereza Fajksová stala podruhé maminkou. Ke dvouleté dcerce Lilien přibyl malý Sebastien. Jeho příchod na svět sice nebyl zcela jednoduchý, ale od té doby dělá Tereze jen radost. A podle nedávno zveřejněných snímků na instagramovém profilu Terezy se zdá, že nejen jí. Malá sestřička je z nového brášky úplně nadšená.

Pevné sourozenecké pouto

Bratrem či sestrou je skoro každý z nás a náš sourozenec je jedním z mála lidí, kteří nás opravdu provázejí celým životem. V dětství si společně hrajeme, v dospívání řešíme první lásky, v dospělosti se společně radujeme z pracovních úspěchů i dětí a po celý život jsme si vzájemnou oporu. Samozřejmě, že svůj vliv na to má i věkový rozdíl, který mezi sourozenci je, i některé další okolnosti. Ve většině případů je to ale náš bratr či sestra, kdo je naším nejlepším přítelem. Bez ohledu na občasné hádky či bitky. Zdá se, že Lilien a Sebastien si k sobě našli cestu velmi brzy. Důkazem jsou tři láskyplné fotky, které modelka zveřejnila. Nazvala je velmi jednoduše a pravdivě „Můj brácha má príma ségru.“

Malá pomocnice

Tereza se tak trochu pochopitelně obávala, jak malá Lilien příchod bratříčka přijme. Přeci jen je sama ještě dost malá a doteď byla zvyklá, že má své rodiče jen sama pro sebe. Zdá se ale, že Tereziny obavy byly zbytečné. V komentáři pyšná maminka popsala, jak skvěle se Lili o malého brášku stará. Nosí mu dudlík, když pláče, přikrývá ho, aby mu nebyla zima. To ale samozřejmě neznamená, že by Lili někdy nechtěla maminku jen sama pro sebe. Bohužel většinou zrovna tehdy, když maminka nemůže.

V závěru Tereza přidala i jedno povzdechnutí, které znají všechny maminky, které mají dva potomky věkově blízko sebe. Vzhledem k tomu, že Sebestien v noci příliš nespinká a Lilien vstává ráno velmi brzy, často jí dopřejí jen hodinku spánku. Otcem obou dítek je Terezin dlouholetý přítel Luboš Gregor.

Zdroj: Instagram/ tereza_fajksova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu