Jak vypadá obnovený vztah Hanky Mašlíkové a jejího manžela? Fotka mluví za vše!

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková a její manžel André Reinders byli jedním z těch párů, kterým se v loňském roce podařilo zachránit manželství. Po roční odluce se totiž namísto rozvodu konal velkolepý návrat. Od té doby celá rodina, tedy nejen Hanka a André, ale i jejich malý syn Andreas, září štěstím. Modelka nedávno na svém instagramovém profilu zveřejnila snímek, který podle ní dokonale vystihuje jejich nynější vztah.

Odloučení jim prospělo

Hanka nyní věnuje většinu svého času intenzivní přípravě na fitness soutěž, kvůli které tráví dlouhé hodiny v posilovně, což je na její postavě znát. Zatímco její fyzickou proměnu někteří fanoušci nesou trochu nelibě, neboť podle nich vypadá mnohem méně žensky, všichni Hančini příznivci jsou rádi, že manželství „na druhý“ pokus páru, jak se zdá, vyšlo. Dokladem, že doba odloučení partnerům pomohla v uvědomění si mnoha věcí, které možná předtím neviděli, a nyní jsou tak ochotní o svůj vztah mnohem více pečovat, je i společný snímek, který Hanka zveřejnila.

O čem je opravdová láska?

Fotka zachycuje rozesmáté manžele, jak se spolu škádlí na břehu rybníka. Hanka ke snímku přidala velmi osobní komentář, ve kterém svým fanouškům přiblížila, jak to vlastně teď, necelého půl roku od návratu, spolu mají: „Tahle fotka dokonale vystihuje náš vztah. Ani jeden nepromarníme možnost udělat si z druhého srandu, špičkujeme se a navzájem dobíráme. Občas by jeden druhému zakroutil krkem, nechybí výměna názorů ani hádka s následným usmiřováním. Jednou za čas je prostě potřeba vyčistit vzduch a hlasitěji si pokecat. Co je ale důležité, táhneme za jeden provaz, kryjeme si záda, a už víme, že spolu zvládneme jít do pekla a zpět.“ Není divu, že Hančino upřímné vyznání se setkalo u jejích obdivovatelů s velkým ohlasem, který ji vyjadřovali prostřednictvím mnoha komentářů, například „krásně napsané, fandím vám“ či „co se škádlívá, rádo se mívá“.

Zdroj: Instagram/hanamaslikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu