Jak vypadá Leoš Mareš poté, co vstane z gauče? Názory se různí

Během vánočních svátků si kromě návštěv příbuzných a přátel většina z nás najde chvilku i na zasloužený odpočinek, například při sledování oblíbených pohádek či dalších filmů. Také si u toho rádi lehnete na gauč, přikryjete se dekou a užíváte si nicnedělání? V tom případě se vám může stát, že poté, co vstanete a podíváte se do zrcadla, zjistíte, že vypadáte jako Leoš Mareš. Jak je to možné?

Vstávej, jdeme

Před několika málo dny slavný moderátor pobavil své fanoušky příspěvkem, který publikoval na svém instagramovém profilu. Jeho manželka Monika se totiž neubránila a vyfotila ho bezprostředně poté, co vstal z gauče, což se projevilo na jeho vzhledu, přesněji řečeno na jeho účesu.

Na snímku pořízeném z profilu je vidět, že polehávání na gauči mělo vliv zejména na vlasy na temeni hlavy. Zatímco Monice Leoš okamžitě připomněl Střihorukého Edwarda ze slavného fantasy filmu s Johnny Deppem v hlavní roli, Leošovi fanoušci našli i jiné podoby.

A koho připomíná vám?

Pokud zůstaneme ve filmovém světě, některým Leošovým obdivovatelům připomněl Jima Carreyho ve filmu Řada nešťastných příhod, jiným pak postavu Brandona Walshe ze seriálu Beverly Hills 90210.

Další fanoušci pak moderátorovi trochu záviděli, že zatímco oni pro takový účes musí do kadeřnického salónu, on ho má hned a zadarmo, stačí mu lehnout si na chvilku na gauč. V neposlední řadě se pak samozřejmě nabízela podoba s vrabčím hnízdem, a babička jedno z Leošových fanoušků dokonce pro takovýto styl účesu vytvořila nový název – „gaučák“.

Detaily v pozadí

Ne všechny komentáře u příspěvku se ale točily pouze kolem Leošových vlasů. Našli se totiž též fanoušci, kteří si všímali toho, co je na fotce vidět v pozadí, tedy obývacího pokoje rodiny s devítiměsíčním miminkem. Jeden z komentářů tak například zněl: „Tohle je realita, ten binec v pozadí.“

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu