Herečka Tereza Ramba je dvojnásobnou maminkou. Novinku oznámila vtipným videem se dvěma kočárky.

Vzhledem k tomu, kolik známých Češek ve druhé polovině loňského roku oznámilo, že čeká potomka, bude letošní rok na slavná miminka velmi bohatý. Navíc je víc než pravděpodobné, že se k nim v příštích týdnech a měsících ještě jistě přidají další. Zdá se, že jedním z prvních miminek letošního roku je druhorozený potomek herečky Terezy Ramby a jejího manžela Matyáše. Herečka to oznámila netradiční formou prostřednictvím Instastories.

Já mám kočár, ty máš kočár

Ve svých Instastories totiž publikovala video ze zimní procházky s manželem a dvěma kočárky. Tím pádem bylo jasné, že dva kočárky znamenají dvě děti. K prvorozenému potomkovi, kterému Tereza pro udržení soukromí dlouhou přezdívala Slunce, přibyl bratříček nebo sestřička. To si Tereza, jak je u ní ostatně zvykem, nechala samozřejmě pro sebe. Z příspěvku je rovněž patrné, že miminko se narodilo už před několika dny, možná i týdny, neboť Tereza děkuje všem, kteří o tom, že už jsou dvojnásobnými rodiči, věděli, ale nikomu to neřekli. V příspěvku rovněž svého manžela pochválila za to, jak se o ni stará, na procházku jí připravil i originální svačinku.

Tereza je známá tajnůstkářka

Herečka je známá tím, že si své soukromí velmi hlídá a důležité okamžiky svého života sděluje vždy s určitým „záměrným zpožděním“. Tak to bylo v případě její svatby, prvního těhotenství, prvního porodu i druhého těhotenství. To, že je podruhé těhotná, oznámila letos v srpnu originálním způsobem prostřednictvím krátkého videa se svým manželem, ve kterém sice o těhotenství nepadne ani slovo, ale všem je to na první pohled jasné. Při chystání se na slavnostní premiéru filmu Deníček moderního fotra, se totiž doma procházela v dlouhých přiléhavých šatech, ale manželovi se nějak „nezdálo“ její břicho. Tereza mu na to se smíchem odpověděla: „To nebude vidět, ne?“

Kdo bude další?

Po Tereze by se v následujících dnech měla dvojnásobnou maminkou stát také zpěvačka Ewa Farna. Prvního potomka nosí pod srdcem též zpěvačka Michaela Nosková. Tatínkem by se na přelomu února a března měl stát moderátor Leoš Mareš, zatímco pro jeho manželku Moniku to bude první potomek, pro Leoše již třetí. Rozrostou se i rodiny slavných sportovkyň, maminkami se stanou bývalé tenistky Kristýna Plíšková i Lucie Šafářová. Ta společně s manželem Tomášem Plekancem oznámila druhé těhotenství teprve o Vánocích.

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu