Herečka Anna Geislerová se vyjádřila k ožehavému tématu

Možná jste zaznamenali, že v uplynulých týdnech se v médiích strhla poměrně velká diskuze a v přeneseném slova smyslu i bitva o to, zda je vhodné, že rodiče s sebou berou malé děti do restaurací a kaváren. Předmětem diskuse bylo především to, zda zde pak malí návštěvníci „neomezují“ a „neznepříjemňují“ pobyt ostatním osobám. Před několika dny se k tomuto tématu překvapivě vyjádřila i herečka Anna Geislerová.

Děti jsou lidi

O Anně Geislerové je známo, že často na rovinu říká to, co si opravdu myslí. Platilo to i v tomto případě. Slavná herečka je sama maminkou tří dětí, dnes devatenáctiletého Bruna, šestnáctileté Stelly a desetiletého Maxe. Pravděpodobně i ona tak před lety řešila to, co většina dnešních rodičů. Z jejího příspěvku na Instagramu je patrné, že stojí spíše na straně rodičů, kteří své ratolesti do kaváren a podobných podniků berou.

Důležitá je rovnováha

V komentáři Anna napsala: „Jen bych chtěla přispět trochou dřeva do lesa a olejem do ohýnků. Děti jsou lidi. Menší, ale vyrostou. Malí lidé se musí i respektovat, ale i vychovávat, aby pak uměli respektovat i vychovávat. Rovnováha, to je klíč. Jako bývalá majitelka cukrárny znám obě strany „problému“ a obě strany musí byt v rovnováze. Jako ve všem. Nicméně děti patří všude tam, kam můžou i bývalé děti, tedy dospělí. Miluju tuhle fotku. Jsem na ní v práci čili na natáčení, Maxovi jsou 3 měsíce, jsme ve vinárně Bokovka s třemi dětmi a kojím. Upozorňuji, že před sebou mám červené víno, ale to není vidět. Tak odvahu všem! Rodičům, dětem, kavárnám i vinárnám, lidem i malinkým lidem a hlavně mír.“

Respekt na obou stranách

Možná jste to nevěděli, ale před lety se několikanásobná držitelka Českého lva kromě herectví skutečně věnovala i podnikání. Několik let vlastnila cukrárnu v pražských Malvazinkách. Z důvodu nedostatku času se jí ale pak musela nakonec vzdát.

Na Annin příspěvek samozřejmě reagovala řada jejích fanoušků, kteří s hereččiným vyjádřením souhlasili. Pokud je respekt na obou stranách, „soužití“ je možné.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu