Helena Vondráčková dokazuje, že věk je jen číslo. Podle Moniky Absolonové musí mít elixír mládí

Helena Vondráčková je již od poloviny šedesátých let jednou z našich nejznámějších a nejúspěšnějších zpěvaček. Fanynky často obdivují nejen její hlas, ale také vzhled. Již mnoho let vypadá téměř stejně a nikdo by nehádal, že v pátek oslavila významné životní jubileum.

Oslava s fanoušky i přáteli

Den před svými narozeninami zpěvačka vystoupila na Slovensku a je samozřejmé, že narozeninová atmosféra pronikla i do koncertního sálu a pokračovala i později. Na svém Instagramu se pak Helena Vondráčková se svými fanoušky podělila o několik fotografií a videí, ke kterým přidala krátký komentář: „Mám za sebou fantastický koncert ve slovenském Zvolenu. Díky za skvěle zvládnutou organizaci a za tu nepopsatelnou atmosféru! Nechyběla ani písnička Všetko najlepšie, kterou mi spolu s dětským sborem Štvorlístok zpívala celá vyprodaná Rates aréna. Večer jsme oslavovali ve společnosti dobrých přátel a pochutnávali si na výborných brynzových haluškách. O půlnoci jsem rozkrojila obří dort a připila si výborným vínem. Děkuji všem fanouškům a přátelům.“

Jak to dělá?

U příspěvku se samozřejmě začala brzy množit přání od jejích fanoušků, kteří zpěvačce přáli nejen hodně zdraví a štěstí, ale také nových písniček, kterými by je mohla i nadále těšit. S gratulacemi se připojili i někteří kolegové, například Leona Machálková nebo Monika Absolonová. Ta společně s oslavenkyní vystoupila na narozeninovém koncertě, který měla minulý týden v pražské Lucerně. Kromě pocitů z koncertu a přání připojila Monika i svůj názor, že Helena Vondráčková musí mít elixír mládí, jinak není možné, aby slavila 75. narozeniny.

K nejznámějším hitům Heleny Vondráčkové patří například písně Červená řeka, Pátá, Lásko má, já stůňu, Sladké mámení, Já půjdu dál či Dlouhá noc. Kromě toho nazpívala řadu duetů s Jiřím Kornem, s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem tvořila na konci šedesátých let skupinu Golden Kids. Během své kariéry si zahrála též v několika muzikálech a filmech. K nejslavnějším patřila pohádka Šíleně smutná princezna, Jen ho nechte, ať se bojí nebo Kameňák 2.

Zdroj: Instagram/ helenavondrackovacz, monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu