Evženie (31): Zakázané ovoce chutná nejlépe, mě se podařilo sbalit bratrovu snoubenku. A nelituji toho

Když se můj bratr měl před rokem a půl ženit, byla jsem nadšená. Můj mladší bráška se zamiloval a chtěl zakládat rodinu. Navzdory tomu, že byl vždycky tak plachý a vyhledával samotu, se i on konečně zamiloval. Moc jsem mu to přála a ochotně jsem se nabídla, že mu se vším pomohu.

Tento článek vychází z reálného příběhu zaslaného naší čtenářkou. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

S tou ochotou jsem to ale asi trochu přehnala a místo toho, abych připravila svatbu, jsem ho připravila o snoubenku. Do Lucky jsem se totiž bláznivě zamilovala a ona mé city opětovala. Skončily jsme v posteli a vídáme se dodnes. Bratra jsem tím ale úplně zničila.

Nejsem lesba, já spím s každým

Nikdy jsem nebyla vyloženě lesbička, partnery si vybírám podle sympatií a je mi úplně jedno, zda jde o ženu, nebo o muže. Navíc já jsem se nikdy neměla potřebu vázat, líbilo se mi užívat si nezávazný sex a střídat partery a partnerky, v tomto jsem byla trošku zvrhlá. To můj mladší bráška byl vždycky pravý opak, ten měl první sex někdy ve dvaceti letech, vždycky spíše vyhledával samotu a my s mámou jsme si myslely, že se snad nikdy neusadí a neožení.

Když pak přišel se svou přítelkyní Luckou, úplně nám vyrazil dech. On je totiž bratr hodně vědecky založený typ, nosí výrazné brýle a moc nemluví, Lucka byla krásná, štíhlá brunetka, velmi chytrá a vtipná, a pracovala jako zubní laborantka. Dodnes nevím, kde se ti dva vlastně poznali, ale tvořili hodně nesourodý pár. Štěstí jsme jim ale přáli úplně všichni.

Trošku vám s tím pomohu

Jsem hodně kreativní typ a mám úžasné organizační vlastnosti, pracuji na poště, a tak mám každé odpoledne poměrně dost času. Navíc jsem byla z bratra opravdu nadšená, takže jsem se nabídla, že jim se svatbou a všemi přípravami pomohu. Oba snoubenci s tím souhlasili, moje maminka alespoň nebyla na všechno sama, a tak jsme se do toho daly, samozřejmě, že s Luckou. Nevěsta měla to největší slovo.

Pustily jsme se tedy do příprav a plánování a trávily jsme spolu opravdu hodně času. Mně se Lucka líbila od samého začátku, přitahovala mě a jednou jsem se neudržela a vyjela jsem po ní. Byl už večer, ten den si pamatuji úplně přesně. Byl pátek a bratr byl na nějaké pracovní cestě, takže Lucka nikam nespěchala. Z ničeho nic jsem ji začala vášnivě líbat a čekala jsem, že mi nejspíš přiletí na tvář facka, ale to jsem se spletla. Lucka mě začala také líbat a mou náklonnost mi oplácela, nakonec jsme spolu strávily hodně bláznivou noc, milovaly jsme se až do rána a bylo to moc krásné.

Ráno plné rozpaků

Přiznám se, že to ráno už nebylo tak krásné. Byly jsme obě nervózní, pochopily jsme, co jsme to provedly, a mě došlo, že jsem udělala obrovskou chybu. Lucka se zase hodně styděla, a tak jsme se dohodly, že na to zapomeneme a nebudeme o tom nikdy mluvit. Jenže to nešlo, touha byla silnější a my jsme spolu začaly spát pravidelně, naše schůzky ohledně jejich svatby se proměnily v naše milostné schůzky. Tomu jsem se snažila ještě zabránit, ale marně.

Ať pomůže někdo jiný

Rozhodla jsem se, že bude nejlepší, když svatbu bude Lucka už plánovat s někým jiným a dohodila jsem jí svou kamarádku jako pomocnici. Bláhově jsem si myslela, že takto ten problém vyřeším a už bude po všem. Jenže jsem věděla, že to, co k Lucce cítím, je mnohem silnější. Nešlo jen o skvělý sex, já ji začala opravdu hluboce milovat. A aby toho nebylo málo, Lucka to cítila stejně.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Evženie a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Do svatby zbýval měsíc, všechno bylo nachystané a zařízené, já jsem se Lucce snažila vyhýbat, ale ona si mě našla, přišla ke mně domů a vyznala mi lásku. Řekla, že si nemůže mého bratra vzít. To mě úplně zarazilo, tohle jsem nechtěla, můj bratr si tohle vůbec nezasloužil. Snažila jsem se ji ještě zastavit, ale marně.

Přiznala se mu a odešla za mnou

Lucka se ke všemu přiznala a zrušila svatbu, neviděla jsem ji pak asi měsíc, když se mi ji konečně podařilo najít, slíbila jsem jí, že už ji neopustím. Dodnes jsme pár, i když to nemáme vůbec snadné. Bratr se mnou nemluví a odjel do zahraničí, rodiče se mnou sice občas promluví, ale cítím z nich zklamání a vztek ještě teď.

Mrzí mě to, nechtěla jsem bratrovi zničit ani svatbu, ani život, ale Lucku mám opravdu ráda. I když se bojím, že to nebude napořád. Stále jsem bohém a potřebuji se bavit a užívat si. Jsem komplikovaná a vždycky budu. Žiji ale přítomností, tak kdo ví.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu