Co teď spojuje Janu Plodkovou a Jiřího Langmajera?

Jiří Langmajer a Jana Plodková patří už mnoho let k nejoblíbenějším českým hercům. V loňském roce se společně objevili ve filmu Bábovky inspirovaném stejnojmennou knihou Radky Třeštíkové a v současné době už spolu natáčejí další snímek. Tentokrát až v dalekém Thajsku, jeho režisérem je, stejně jako tomu bylo v případě Bábovek, Rudolf Havlík.

Exotické prostředí

S Jiřím Langmajerem přitom režisér spolupracoval v minulosti již několikrát, například na snímku Po čem muži touží či na minimalistickém dramatu, které se odehrávalo v islandské pustině, s názvem Minuta věčnosti. Tentokrát se ale bude jednat o snímek mnohem lehčího žánru, půjde totiž o romantickou komedii, která se odehrává v nevšedním exotickém prostředí. Právě z tohoto důvodu se štáb na celý listopad přesunul do Thajska. Rudolf Havlík není, jak už je tomu u jeho snímků zvykem, jen režisérem, ale také scénáristou filmu, který ponese název Ostrov. Opuštěný ostrov je totiž místem, kde se většina děje bude odehrávat.

Rozhádaní manželé na pustém ostrově

Do hlavních rolí manželů, kteří prožívají manželskou krizi a při návratu z exotické dovolené ztroskotají na opuštěném ostrově, byli obsazeni Jana Plodková a Jiří Langmajer. Snímek tak bude založen především na tom, že protikladná rozhádaná dvojice bude muset dát na chvilku stranou své problémy a místo toho se soustředit na to, jak přežít. Což je možné jen za předpokladu, že si budou vzájemně pomáhat. Jak snímek, který možná některými momenty připomene slavné filmy Šest dní, sedm nocí či Trosečník, dopadne, by měli diváci vidět v kině na podzim příštího roku.

Zatímco Jana Plodková na svém instagramovém profilu zveřejňuje fotografie, které zachycují natáčení i volný čas v pohádkovém ráji, Jiří Langmajer svým fanouškům přibližuje atmosféru především prostřednictvím videí krátkých originálních videí.

Zdroj: Instagram/jirkalangmajer, janaplodkova, idnes.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu