Co stojí za tajemným úspěchem Adele v boji proti nadváze?

Když před mnoha lety prorazila ve světě showbyznysu, mnoho lidí ji lynčovalo za její postavu. Ona si z toho však moc nedělala. Na posměšky okolí nereagovala – a soustředila se plně na svou kariéru. Až docílila toho, co chtěla, rozhodla se inspirovat mnohé ženy na celém světě a ukázat jim, že hubnout opravdu lze.

Vždy byla sama sebou

Adele si nikdy nedělala nic z toho, že se jí druzí posmívali kvůli její váze. Přesto se rozhodla k tomuto radikálnímu kroku a zaměřila se na své tělo. Všichni ji známe jako zpěvačku s naprosto dokonalým hlasem, ale ona teď celému světu předvedla, že když chce něčeho dosáhnout, tak pro to udělá maximum a dosáhne požadovaného cíle. Nevědomky se tak nyní stala vzorem pro všechny ženy, které bojují s nadváhou. Ukázala jim, že zhubnout se opravdu dá.

Adél měla vždy své tělo rada takové, jaké bylo

V roce 2012 prohlásil designér Karl Lagerfield o Adele, že je velmi tlustá. Ona si z toho však nic nedělala. Reagovala na to pouze slovy, že nikdy nechtěla vypadat jako modelky z časopisů a představuje většinovou ženskou populaci. Tím si získala srdce a respekt mnoha dam a dívek. Ukázala jim takto, že se žena má mít ráda taková, jaká je a neměla by podléhat módním konvencím, nejistotě a pochybám.

Nepřehlédněte: Fran Drescher přežila víc, než jen rakovinu. Její příběh je velmi inspirující.

Opět se stala světovou ikonou

Teď však rozpoutala novou vlnu obdivu. Když letos ukázala veřejnosti snímek, na kterém má dokonalé míry, mnohým spadla brada. Adele dokázala shodit všechny přebytečné kilogramy. Neudělala to však proto, aby potěšila módní kritiky a dala na frak všem, kteří se jí posmívali. Chtěla ukázat obyčejným ženám, že pokud se rozhodnou hubnout, jde to. Chce to jen tvrdou práci a odhodlání.  Sama se tak pro ně stala inspirací.

Adele zastává názor, že se sebeláskou lze docílit všeho, co žena chce. Důležité je nepoddávat se kritice ostatních a prožít život ve štěstí.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu