Čechy zasypal první sníh. Lucie Křížková neodolala a hned ho vyzkoušela

Mnoho z nás se v sobotu ráno probudilo do větší či menší sněhové nadílky. Zatímco na některých místech byl jen drobný poprašek, v jižních Čechách ho napadlo na polovinu listopadu nebývale mnoho. O svou radost z prvního letošního sněhu se na svém instagramovém profilu podělila i Lucie Křížková.

Bílá radost

Moderátorka zveřejnila fotku, na které přímo září radostí. Na snímku je Lucie zachycena, jak stojí oblečená jen v tričku s krátkým rukávem a v tříčtvrtečních kalhotách bosa ve sněhu. V náručí drží svou pětiletou dcerku Lolu, která je rovněž bosa.

O Lucii je známo, že je velkou propagátorkou trendu otužování, k němuž vede i své děti. Je tedy pravděpodobné, že i Lola předtím, než skončila v maminčině náručí, okusila první sníh „na vlastní kůži“. Fotku moderátorka doplnila jen stručným komentářem: „Hned je to ráno hezčí.“

Jak to všechno začalo?

Lucie s manželem Davidem Křížkem začali s otužováním společně v listopadu roku 2019. Jsou zastánci tak zvané Wim Hofovy metody otužování, jejíž důležitou součástí je i vědomé dýchání a meditace. Oba dva si otužování velmi oblíbili a nedají na něj dopustit.

V loňském roce po celou zimu Lucie pravidelně zveřejňovala příspěvky, které ji zachycovaly, jak se koupe v zamrzlé lipenské přehradě nebo venku v sudu, když padá sníh. A jak to vypadá, i letos tomu nebude jinak.

Knižní radost

První sníh ale nebyl jedinou věcí, která v posledních dnech vykouzlila moderátorce úsměv na tváři. Konečně totiž vyšla kniha jejího manžela s názvem Plavba snů, která vypráví o plavbě otce a syna na plachetnici přes Atlantický oceán.

Příběh, který napsal David Křížek ve vězení, kde si odpykává trest za spoluúčast na finančních podvodech, napsal nejprve pouze pro své potomky. Později se ale společně s Lucií rozhodli, že by byla škoda, aby si ho nemohly přečíst i jiné děti. O víkendu pak Lucie společně s dětmi knihu pokřtili vodou z Lipna.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu