Bude z malé dcery Andrey Sestini Hlaváčkové doktorka, nebo teniska? Fotky s Djokovičem i Nadalem už má!

V srpnu budou Bibi, jak Andrea Sestini Hlaváčková své dcerce přezdívá, teprve tři roky, ale raketu již umí držet velmi dobře a už se seznámila i s těmi největšími tenisovými hvězdami. Před několika dny totiž vyrazila se svými rodiči na tenisový turnaj do tatínkovy rodné Itálie a výsledkem je hned několik fotek po boku takových tenisových velikánů, jakými jsou Novak Djokovič a Rafael Nadal. Nakročeno do světa tenisu tak má více než dobře. Nicméně stejně tak je možné, že z dcerky nakonec bude doktorka.

„Řekni sýr“ ani „pozor, vyletí ptáček“, příliš nepomohlo

Pyšná maminka Andrea již několikrát na svém instagramovém profilu zveřejnila roztomilé fotky Isabelly alias Bibi na tenisovém kurtu. Ostatně nejen po mamince, která je vítězkou French Open a US Open ve čtyřhře i majitelkou stříbrné medaile z olympiády v Londýně, ale i po tatínkovi Fabriziu Sestini jí v žilách koluje „tenisová krev“. Před dvěma týdny všichni společně vyrazili na tenisový turnaj Italian Open 2022 do Říma.

A malá Bibi se tak setkala s celou řadou skvělých tenistů. Na památku jí maminka s některými i vyfotila, například s Rafaelem Nadalem či Novakem Djokovičem, který mužskou dvojhru v Římě celkově vyhrál a během turnaje také oslavil neuvěřitelný 1000. vyhraný zápas na turnajích ATP. Zatímco maminka i tenisté se při focení snažili, malou Bibi focení s tenisovými celebritami příliš neoslovilo. I když maminka pořídila snímků hned několik, dcerce se do úsměvu a spolupráce nechtělo.

Možná místo bílé na Wimbledon oblékne spíš bílý lékařský plášť

Andrea fotky pro své fanoušky i vtipně okomentovala, aby jim celou situaci co nejvíce přiblížila. U snímků s Rafaelem Nadalem popsala vznik takto: „Hola Rafo, můžeš se vyfotit s Bibi? Rafa: Jistě! Bibi: Neee. PS: Slíbila jsem jí lízátko a ještě jsem to cvakla asi padesátkrát. No nic, tak zase za pár let.“

Snímky s Novakem Djokovičem pak okomentovala slovy: „Bibi dnes pokračovala v ignoraci šampionů. Tímto bych nás výlet na @internazionalibnlditalia uzavřela a zkusila to focení s nejlepšími z nejlepších, až mě o to bude prosit.“  Zatímco rodiče Bibi směřují k tenisu, ona sama se možná chystá v budoucnu vydat zcela jinou cestou. Podle toho, s čím si nejradši hraje, je totiž dost možné, že z ní nakonec bude doktorka.

Zdroj: Instagram/andreasestinihlavackova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu