Adéla Gondíková prozradila, jak a v čem se Jiří Langmajer po natočení nového filmu změnil

Zatímco herec Jiří Langmajer je na svých sociálních sítích poměrně aktivní a často se se svými fanoušky dělí o nejrůznější informace z pracovního i osobního života, jeho manželka Adéla Gondíková je v tomto ohledu mnohem zdrženlivější. V souvislosti s premiérou nového filmu Po čem muži touží 2, ve kterém Jiří hraje jednu z hlavních rolí, ale udělala výjimku a podělila se se svými příznivci o velmi originální a humorný snímek.

Dokonalá souhra

Fotografie zachycuje dvojici doma se skleničkou piva, na tom by možná nebylo nic tak zvláštního, kdyby při tom oba neměli na obličeji látkovou pleťovou masku. Adéla černou, Jiří bílou. Při bližším pohledu na Jiřího si nelze nevšimnout, že si herec masku dokonce „upravil na míru“ tak, aby mu pod ní nevadily vousy. K příspěvku připojila herečka jen stručný, ale výstižný komentář: „Víme příště oba, co je pro nás dobré. @jirkalangmajer po natočení filmu @pocemmuzitouzi2 se hodně změnil. Prostě mi víc rozumí.“ Není se čemu divit, že příspěvek pobavil nejen Adéliny obdivovatele, ale i řadu jejích kolegů. Například herečky Janu Paulovou či Michaelu Badinkovou, která ve svém komentáři reagovala slovy: „Tomu se říká souznění“.

Spokojení manželé, rodiče i prarodiče

Adéla s Jiřím letos na začátku července oslaví třetí výročí svatby, ale jejich vztah trvá již mnohem déle. Od té doby, co jsou spolu, oba jen září. Žijí jeden pro druhého a Adéla hrála bezesporu klíčovou roli v tom, že se herci podařilo překonat psychické problémy, se kterými řadu let bojoval. Oba mají za sebou již jedno manželství, ze kterého vzešly jejich dcery. Adéla má z manželství s hercem Ondřejem Brouskem dceru Nelu, Jiří je otcem dvou dospělých dcer Terezy a Julie. Starší Tereza už je sama maminkou, a tak si slavný pár již téměř čtyři roky užívá i svou roli prarodičů. Uvidíme, zda se dvojice v budoucnu objeví po letech opět společně i ve filmu.

Zdroj: Instagram/adela_gondikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu