A co dál, Báro? Přemůže Báru Štěpánovou démon alkohol?

Minule jsme psali, že se z Báry Štěpánové (59) prý stala zatrpklá žena bez smyslu pro humor, která řeší jen peníze a složenky. Natolik prý ji předešlé dlužné částky „vyškolily“. Zdá se, že pro trochu rozptýlení si často a ráda popije v kteroukoli denní či noční dobu.

Může za to alkohol?

Asi každý si občas rád dá skleničku něčeho „ostřejšího“. Ale kdy už je to „přes míru“ a začíná se rozvíjet závislost? A není to náhodou případ i Báry Štěpánové? Mezi fanoušky Ordinace je Bára známá jako nesmírně zodpovědná sestřička Babeta, která má starost o všechny kolem sebe a rozdala by se. Takovou ji také diváci milují! V reálu jde spíš o zhýralou bohémku než spořádanou dámu. Herečka nikdy nezastírala, že si ráda dá skleničku či dvě… a na akcích ji opravdu nepotkáte bez nezbytné sklenice vína či šampusu.

Drink SOS služba na rychlé předvolbě?

Anketa: Mylsíte, že Bára Štěpánová alkoholismus zvládne a přestane?
Celkem hlasů: 322

Není to tak dávno, co si musela volat odvoz pro indisponované řidiče už ve tři odpoledne, jinak by se domů ani nedostala. Služby Drink SOS si navíc užívá až nadmíru často. Dokonce se přiznala, že firmu využívá od jejího založení, tedy od roku 1995! Problém je ale ještě širší. Dcera Báry Dominika (28) na tom není o nic lépe než maminka. Nejen, že na jejím Instagramu asi nenajdete fotku bez sklenky alkoholu v ruce, ale s maminkou klidně vyrážejí i na snídani, při které popíjejí víno! A společných dýchánků si užívají mnohem víc.

Co na to její rodina?

Nejinak to bylo i o dovolené – podle fotek je jasné, že vínečko teklo proudem. Zdá se, že nikomu z rodiny to nevadí. Báry manžel Miroslav Barabáš (57) se na oslavách také nedrží stranou, opilý prý byl i na obřadu při své vlastní svatbě. Problém se závislostí je ten, že vzniká velmi pomalu a nenápadně. Člověk sám si problému obvykle vědom není, všimne si jeho nejbližší okolí. Pokud se opijete jednou za čas, klidně i v poledne, nic na tom není, ale pokud je to několikrát do měsíce, situace už je poměrně vážná. Alkohol je skvělý a zábavný, ale velmi ošidný společník, který dokáže ničit vztahy, rodiny i zdraví postiženého. A je snadné podlehnout…

O Báře zatím nemůžeme mluvit jako o alkoholičce, ale je možné, že pomyslnou hranici už překročila. Uvidíme, co si na nás připraví příště.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT