2 v 1 aneb Veronika Žilková slavila životní jubileum i křest knihy najednou

O herečce Veronice Žilkové je známé, že je vždy nejen plná vtipu a optimismu, ale také energie. Důkazem byl i tento pátek, kdy herečka stihla najednou oslavit hned dvě významné události svého života – oslavu svých šedesátých narozenin a křest své knižní biografie. Obě akce se odehrály v pražském Divadle U Hasičů za účasti Veroničiny široké rodiny i mnoha přátel.

Divadelní představení, křest biografie i oslava narozenin

První částí večera bylo divadelní představení Čarodějky v kuchyni. V této komedii o vaření a dvou kuchařkách, které se nemají vůbec v lásce, září Veronika Žilková společně s Michaelou Dolinovou. Po představení následoval křest Veroničiny biografie, která dostala název Dělte dvěma. Jejím autorem je Petr Macek a herečka se v ní otevřeně vrací k mnoha rozmanitým okamžikům svého bohatého profesního i osobního života. Kmotry knihy byli nejen hereččini kolegové, například Aleš Cibulka či Petr Lesák, ale také část Veroničiny rodiny, vnoučata Mia a Kryšpín. Oficiálně by kniha měla vyjít začátkem listopadu.

Nejen herečka, ale také milující máma a babička

Křtu a oslavy se samozřejmě účastnily i všechny Veroničiny děti. S vnoučaty Kryšpínem a Miou dorazila hereččina nejstarší dcera Agáta Hanychová, dále synové Cyril a Vincent a samozřejmě i nejmladší dcera Kordula, jejímž otcem je Martin Stropnický. Právě Veroničin manžel byl jedním z mála, kdo se akce nemohl zúčastnit. Pobývá totiž v Izraeli, kde již několik let působí jako velvyslanec. Je ale jisté, že Veronice svou nepřítomnost jistě brzy vynahradí a narozeniny spolu oslaví v soukromí. Do divadla ale dorazil Martinův nejstarší syn Matěj. Oblíbené herečce, která za svůj život ztvárnila celou řadu nezapomenutelných rolí v divadle, televizi i filmu, následně k životnímu jubileu blahopřála i celá řada jejích fanoušků na sociálních sítích. Zde je oblíbená nejen díky svému humoru, ale i videím s nejrůznějšími cviky, kterými si udržuje svou štíhlou postavu.

Zdroj: Instagram/veronikazilkovastropnicka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu