Trendy v líčení v roku 2023: Nebojte se zazářit

Odložte neutrální odstíny a připravte si výraznější kosmetické produkty. Přesně v takovém duchu se budou nést trendy pro letošní rok. Co je IN?

Zvyknete sledovat trendy v líčení a řídit se nimi při výběru make-upu? Potom byste měly znát ty letošní. Nechcete být přeci jedinou, která v davu trendy nalíčených žen zanikne.

K dokonalému make-upu a skvělému outfitu patří i jedinečná vůně. Uplatněte si FAnn slevový kód a nakupujte světové značky parfémů za výhodné ceny. 

Nezáleží na tom, jestli mám na sobě hodně make-upu nebo vůbec žádný, vevnitř jsem vždy ta samá osoba.– LadyGaga

Zářivá pleť

Top trendem letošního roku je zářivá pleť. Stavte na krémové, tekuté a lesklé kosmetické produkty v každém ohledu. Dávejte si ovšem pozor, abyste to nepřehnaly a nevytvořily dojem mastné pleti.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/sedenie-kozmetika-biela-mejkap-12323090/

Hra s barvami

Jemné pastelové oční stíny letos nahradí výrazné neónové brvy. Nedokážete si představit, že byste si nalíčily oční víčka narůžovo a vyšly z domu?

Nemusíte začít takto výrazně. Ruka v ruce s trendy budete i s oční linkou. K dobře sladěnému outfitu nebude vypadat vůbec špatně. 

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/stetec-zubna-kefka-farebny-mejkap-13534639/

Nechte vyniknout rty

Saténové, lesklé nebo jinak výrazné. Rtům byste během líčení měly věnovat dostatečnou pozornost. Letos si to přímo vyžadují.

Jemné barvy nahradí syté. Nebojte se proto odstínů červené, sytě růžové či bordó. Aby je bylo pořádně vidět, podtrhněte jejich krásu leskem na rty. 

Chybí vám ve vaší kosmetické taštičce rtěnky v odvážných barvách? Využijte na nákup Slevové kupóny Elnino a užívejte si oblíbené slevy. 

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/kozmetika-drzanie-ruz-na-pery-kvapalina-4938191/

Tím odvážnějším z vás se bude líbit trend s názvem vampy glamour. Jeho podstatou je tmavá rtěnka v bordó nebo velmi tmavém odstínu. V kombinaci s výrazně nalíčenými očima budete vypadat perfektně.


Tvářenka na celou tvář 

Která žena by neznala tvářenku? S tímto kosmetickým produktem dokážete na pleti vykouzlit krásně jemnou barvu. Tento rok plní několik dalších funkcí a stává se univerzálním kosmetickým produktem.

Nanést ji můžete na obrysy tváře a jemně rozmazat, ve tvaru C od spánků po nejvyšší bod lícní kosti či přes hranu nosu. Na všech částech tváře se postará o příjemné zbarvení. 

Nejsnadněji se vám bude nanášet krémová, která na pleti bude vypadat i nejpřirozeněji.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/stetec-zubna-kefka-mejkap-kozmeticky-12323050/

Top trendy v letošním líčení zvládnete i doma před zrcadlem bez pomoci profesionálů. Který vyzkoušíte jako první?

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu