Trendy letošního podzimu: Co by vám v šatníku rozhodně nemělo chybět

Podzim už se hlásí o slovo, a s ním přichází i chladnější počasí, které nám zpříjemňují poslední teplé sluneční paprsky. Letošní podzim se promítne do našeho šatníku v pestrobarevných odstínech – a nosit se budou i zajímavé materiály. Přivítejte podzim stylově, řekneme vám, co se bude nosit.

Bez kabátu ani ránu

Letošní podzimní sezónu opět ovládnou kabáty. Alespoň jeden zajímavý kousek by tak každá z nás mít doma měla. Kabát by neměl pouze zahřát, ale i krásně zvýraznit siluetu nositelky. Nosit se budou i zajímavé materiály. Hitem jsou nejrůznější typy pletenin a žerzejů, do módy se vrací také manšestr a žebrová pletenina. Zajímavý kontrast vytvoří kombinace různých materiálů, na módní pole se tak například vrací i šifon a satén.

Hravé vrstvení

Vrstvení bude dalším klíčovým bodem podzimní módy. Hra s materiály a délkami – kratší kabátky a delší svetříky společně vytvoří zajímavý kontrast. I když budeme vrstvit, stále bude kladen důraz na zachování ženských linií, takže do neforemných pytlů se letos schovávat nebudeme ani náhodou. Kromě toho bude móda hravá i díky zajímavým detailům – kožešinové nebo sametové lemy ozvláštní každý podzimní kabátek.

Barvy letošního podzimu

K tradičním barvám podzimu patří olivová, antracitová, béžová, ale i ostatní odstíny hnědé, žluté a červené. Letos se k nim přidá ještě barva tyrkysová, fuchsiová a oranžová. Tyto výrazné barvy budou použity v malých detailech, ale mohou ovládat i celý barevný outfit. Více než o barvy půjde ale letos o zajímavé a netradiční střihy, se kterými si návrháři skutečně vyhráli.

Tak to vypadá, že nás letos podzimní móda opravdu bude hodně bavit.

Autorský text | foto: freepik

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu