Tereza Kerndlová chystá překvapení. Fanoušci mají jasno

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla díky svému tatínkovi ve světě showbusinessu od dětství jako doma. Ostatně většina z nás si dodnes pamatuje na skupinu Black Milk, kterou kdysi tvořila se dvěma dalšími dcerami slavných otců – Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Od té doby uplynulo již více než dvacet let, Tereza se ale hudbě intenzivně věnovala i po rozpadu skupiny. O to víc své fanoušky letos na jaře šokovala oznámením, že až do roku 2025 ruší všechna svá vystoupení.

Tajemný vzkaz

I když se objevily různé spekulace, co za tak zásadním rozhodnutím stojí, zpěvačka si veškeré podrobnosti nechala pro sebe. Během uplynulých měsíců omezila i svou jinak velmi intenzivní činnost na Instagramu. Jen čas od času publikovala některé starší fotky nebo pozdrav fanouškům ze své vily ve Španělsku.

O to větší ohlas měl její nejnovější příspěvek, v jehož komentáři zpěvačka napsala: „Vím, že vás poslední dobou hodně zanedbávám, ale za pár měsíců snad budu pro vás mít hezké překvapení.“ Příspěvek pak doplnila třemi odvážnými snímky v plavkách.

Rodina vs. kariéra

U příspěvku se samozřejmě hned strhla lavina komentářů Tereziných obdivovatelů, kteří se snažili odhadnout, co chtěla zpěvačka svými slovy naznačit. Dá se říci, že fanoušci jsou rozděleni na dva „tábory“.

První skupina si je jistá, že zpěvačka je těhotná a za několik měsíců z ní bude maminka. Se svým manželem letos oslavili desetileté výročí svatby a v posledních měsících se zpěvačka na Instagramu často „chlubila“ svou malou neteří a dětmi svých kamarádek, což si mnozí vyložili jako znamení, že i ona by ráda založila rodinu.

Druhá skupina Tereziných obdivovatelů se naopak domnívá, že překvapení se vztahuje k novému albu, na kterém zpěvačka již několik měsíců pracuje. Tipují proto, že Tereza brzy odhalí první píseň z tohoto alba. Nicméně se objevily i názory, že zpěvačka se možná rozhodla z hudebního světa proniknout do světa módy či filmu. Uvidíme, kdo bude mít nakonec pravdu.

Zdroj: Instagram/terezakerndlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu