Tereza Brodská v roli babičky: Jak tráví čas se svou vnučkou?

Herečka Tereza Brodská je na sociálních sítích poměrně aktivní a pravidelně sdílí příspěvky ze svého pracovního i osobního života. Člen rodiny, kterého fanoušci znají nejlépe, je zcela jistě její čtyřnohý miláček Konrád. Černobílá čivava je hvězdou jejího instagramového profilu. A to i přesto, že Tereza Brodská je již několik let pyšnou a milující babičkou.

Své soukromí si chrání

Brzy to budou již tři roky, co se jejímu synovi Samuelovi a jeho partnerce Luise narodila holčička. I když je Tereza Brodská babičkou na plný úvazek a se svou vnučkou tráví spoustu času, činí tak pouze v soukromí, neboť respektuje přání svých blízkých, kteří si nepřejí být medializováni.

Na hereččině Instagramu tak nalezneme pouze několik málo typicky „babičkovských“ fotek, přičemž všechny pocházejí z doby, kdy byla vnučka ještě v kočárku.

Až před několika málo dny nechala Tereza Brodská své fanoušky trošku nahlédnout do soukromí, když jim velmi originálním způsobem ukázala rozmanité způsoby, jak tráví se svou vnučkou společné chvíle.

Roli babičky si užívá

Ze zveřejněných fotografií je vidět, že spolu vybarvují omalovánky, jezdí na kolotoči nebo bruslí. Na žádné fotce ale není vidět víc než vnuččina ruka. Fanoušci byli výjimečnými snímky nadšeni.

I když někteří přiznali, že jim je líto, že nevědí, jak hereččina vnučka vypadá, většina obdivovatelů její snahu chránit rodinné soukromí respektovala. Jediného syna Samuela má herečka se svým manželem Herbertem Slavíkem.

Tereza Brodská se nikdy netajila tím, že se na roli babičky velmi těší. Ona sama má na své prarodiče řadu hezkých vzpomínek, neboť jako dítě u nich trávila poměrně velké množství času.

Její rodiče Jana Brejchová a Vlastimil Brodský byli pracovně hodně vytíženi, a malá Tereza tak část dětství strávila nejen u maminčiny starší sestry Blanky, ale také u babičky s dědou.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu