Stifler z Prciček: šlo to s ním z kopce, už ale zase zpátky na koni. Jak vypadá?

Stifler z filmové série Prci, prci, prcičky, je známý především pro svou pověst milovníka žen, k jejichž ulovení mu pomáhala hezká tvářička. Herec Sean William Scott si toho však hodně prožil a uplynulé roky se na něm výrazně podepsaly.

Sexy herec

Mezi nejslavnější role Seana Williama Scotta rozhodně patří ta, ve které se prezentoval jako sukničkář Stifler v komedii Prci, prci, prcičky. Stal se oblíbencem mnoha diváků, hlavně díky svým legendárním hláškám a lákáním žen do postele. Navíc se stal ve filmu tak populární i díky jeho matce, po které zřejmě podědil takto vášnivé rysy. Herec však vůbec neztvárnil pouze roli Stiflera. V osobním životě si toho navíc hodně prožil.

Alkohol a drogy

Seana Williama Scotta po dlouhou dobu provázely na životní cestě drogy a alkohol. To se nejen na jeho vzhledu samozřejmě výrazně podepsalo. V roce 2011 však nastoupil do léčebny, aby bojoval se svou závislostí. Údajně to bylo z důvodu zdravotních a psychických problémů. Avšak v tomto čase se z atraktivního herce stal neudržovaný tatík s pořádným břichem. Oblíbeného fešáka byste v něm jistě nepoznali. Boj s těmito problémy mu dal opravdu zabrat.

Zpět do formy

Ačkoliv si Sean prošel tím snad vůbec nejsložitějším obdobím, dokázal svůj životní boj vyhrát a začal se vracet zpět do kondice. Uplynulá léta se na něm samozřejmě podepsala, avšak nelze říci, že zrovna ve špatném slova smyslu. Teď je z něj totiž vyzrálý muž, svalovec a s atraktivními vousy, pořád je tak na co se dívat. Je tedy snad ještě hezčí než za dob mladého Stiflera. A to i přesto, že si prošel osobním peklem.

Sean William Scott byl vždycky pohledný. Proto je dobrá zpráva vidět, že i přes velké problémy se na něm zub času nepodepsal negativně. Stále se může těšit oblíbenosti.

Zdroje: superstarsbio.com, IMDb

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu