Buffy, přemožitelka upírů: Jak se na této sexy herečce podepsal čas?

Seriál Buffy, přemožitelka upírů patřil k velmi oblíbeným seriálům a jistě má stále své příznivce. Jeho hlavní aktérkou byla sexy Sarah Michelle Gellar. Byla to pro ni role, která nastartovala její úspěšnou hereckou kariéru. Jenže kdysi krásná tvářička už je pryč, ani ona neunikla stárnutí.

Oblíbená herečka

Seriál Buffy, přemožitelka upírů se těšil nezvyklé popularitě, vyrůstalo s ním jistě několik generací. A i když teď už se jedná o poněkud zastaralý seriál, stále se k němu lidé s oblibou vrací. Titulní roli totiž ztvártnila okouzlující Sarah Michelle Gellar. Její uhrančivý pohled a sexy vzhled totiž okouzlil nejednoho diváka této show. Rozhodně patřila k těm nejhezčím herečkám této doby. Avšak ta nejlepší léta už má zřejmě za sebou.

Někdejší sláva

Ačkoliv v dřívějších dobách byla herečka velmi populární, v poslední době už se s ní zrovna moc nesetkáte. Bohužel se totiž Sarah setkala s problémy, kdy se jí nedaří prosadit se. Vzhledem k tomu, že se jí nepodařilo obsadit úspěšné role, případně daný seriál byl zrušen již po první sérii kvůli neúspěchu, stáhla se do ústraní a začala se naplno věnovat své rodině. A tak se z udržované půvabné herečky stala mamina od rodiny.

Roky nemilosrdně plynou

Na herečce samozřejmě stále můžete poznat někdejší krásu, pro kterou byla obdivována mnoha lidmi. Avšak tyto časy už jsou přeci jen pryč. Samozřejmě se na Sarah projevuje uplynulý čas. Ačkoliv se to snaží maskovat kosmetickými vylepšeními, spíše tomu škodí. Už ani svojí postavou nepatří mezi modelky. I přesto, že však tato herečka stárne, stále se rozhodně nemá za co stydět. Mnoho žen by totiž rádo vypadalo jako ona.

I přesto, že herecká kariéra Sarah Michelle Gellar nedopadla zrovna zářně, stále je to oblíbená kočka. Je sice vidět, že prioritou se pro ni stala rodina, kterou upřednostnila před svojí sexy postavou, rozhodně však nelze říct, že teď už by jí to neslušelo.

Zdroje: IMDb, cleveland.com, wikipedia

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT