Sex učitelky s žákem není žádná legrace. Jedna z nich dostala 20 let vězení

Učitelka – pedofilka, která měla sex se svým 13letým žákem, byla matkou dítěte označena za „špatnou, nemocnou a nechutnou“. Brittany Zamora (28) byla odsouzena během velmi emotivního soudního slyšení u vrchního soudu Maricopa ve Phoenixu v Arizoně na 20 let vězení. Podle zpravodaje AZ Central Bree Burkitt řekla chlapcova matka učitelce v souvislosti s dopadem jejího chování na oběť: „Nenávidím vás za to, co jste udělala mému synovi a celé naší rodině.“

Tvrdý trest i morální odsouzení

Zamora byla otcem oběti označena za „nemocnou“ a za „monstrum“. A matka k tomu dodala: „To, jak se Zamora zachovala, je skutečnou ukázkou toho, jak se chová úchyl.“ Názor rodičů potvrdili i státní zástupci, a ještě před soudním procesem morálně odsoudili Zamoru za „péči o mladíka“, která mu způsobila takové trauma. Učitelka prý chlapce sexuálně napadla nejméně čtyřikrát.

Drama u soudu

Matka oběti se neuklidnila ani během soudního přelíčení, kdy na Zamoru křičela: „Vaše mysl je zlá, vaše srdce je nemocné a znechucujete mě. Navždy máte nálepku pedofila a člověka, který sexuálně obtěžuje děti. Takové lidi nenávidí každý!“ Zamora zůstala potichu, ale její oči byly zvlhlé a nervózně těkaly po místnosti. Poté Zamoru za zvrhlou učitelku označila i soudkyně.

Omluva nebyla k ničemu

Zamora se pokusila oběti i celé její rodině upřímně omluvit. Řekla pokorně: „Jsem dobrý a čestný člověk, který udělal chybu a hluboce jí lituje.“ Upřímnosti omluvných slov však soud neuvěřil.

Co se vlastně stalo?

Zamora byla zatčena v březnu 2018 poté, co se zjistilo, že měla sex s mladým chlapcem vícekrát. Jednou dokonce ve třídě, zatímco se další chlapec na celou „akci“ díval. Později řekl jako svědek policii: „Prostě to spolu dělali. Podle zákonů našeho státu je to však nepřípustné. Je to divné, že dospělý člověk může milovat třináctileté dítě a dělat s ním takové věci. Je to šílené.“

Opětovaná láska?

Policie uvedla, že Zamora tehdy chlapce sexuálně napadla v zadní části učebny, zatímco ostatní studenti sledovali vzdělávací video. Jindy spolu prý měli sex v učitelčině autě. Oba si také vyměnili zprávy se srdíčky a náklonnostmi jako „U R Sexy“. Vztah začal SMS zprávou, ve které žák napsal své učitelce, že se nudí. Ale konverzace se rychle změnila na témata týkající se sexu. Později Zamora poslala chlapci své nahé fotografie, přičemž na jedné z nich na sobě měla kalhotky bez rozkroku.

Rodiče oběti stále zuří

Rodiče oběti se o nedovoleném vztahu učitelky s jejich synem dozvěděli poté, co mu do telefonu nainstalovali monitorovací aplikaci a viděli zprávy, které mu Zamora poslala.

Chlapcovi rodiče nyní vedou žalobu i proti škole a žádají odškodné ve výši 2,5 milionu dolarů. Tvrdí, že jejich syn v důsledku sexuálního zneužívání zažil vážné emocionální a psychické trauma, ze kterého se stále nemůže vyléčit.

Soudní proces se nakonec zaměřil také na školní čtvrť a úředníky školy, kteří údajně o zneužívání věděli dříve, než se to dozvěděli rodiče. Soud neopominul ani manžela, Daniela Zamoru, který se snažil chlapcovi rodiče přesvědčit, aby nešli na policii.

Šlo o skutečné zneužití nebo o zakázanou lásku? To už se dnes asi nikdo nedozví.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu