Pavol Habera se pochlubil originálním snímkem s Cristianem Ronaldem

I těm, kteří nepatří mezi velké fotbalové fanoušky, pravděpodobně neuniklo, že minulý týden se v pražském Edenu odehrál velmi důležitý zápas. V rámci Ligy národů Češi hostili Portugalce, mistry Evropy z roku 2016, v jejichž sestavě nechyběl ani hvězdný Cristiano Ronaldo. Zápasu, ze kterého si bohužel čeští fotbalisté odnesli prohru 0:4, přihlížela z vyprodaného stadionu i řada známých tváří. Jednou z nich byl i Pavol Habera.

Pozor, vyletí ptáček

Známý zpěvák, skladatel a frontman skupiny Team své fanoušky na Instagramu následně pobavil fotografií, kterou si během zápasu pořídil, tedy přesněji řečeno především komentářem, který ke snímku připojil: „Každý den se vám nepodaří vidět jednoho z nej fotbalistů na světě. Tak jsme se spolu vyfotili.“

Na snímku je usmívající se Pavol, v pozadí vyprodaný stadion a v pravém rohu si můžeme všimnout několika malých postaviček portugalských fotbalistů. Jedna z nich, ke které zpěvák raději přidal šipku pro lepší orientaci, je Cristiano Ronaldo.

Zpěvák i fotbalista

Zatímco dnes se Pavol Habera ve svém volném čase věnuje především lyžování a tenisu, v dětství jako každý správný kluk z vesnice hrával fotbal. Na svou „fotbalovou kariéru“ ostatně před časem zavzpomínal v jiném instagramovém příspěvku, kdy se se svými obdivovateli podělil o fotku fotbalového hřiště ve vesnici Sirk, kde si ve svých patnácti letech užíval potlesku publika.

Potlesk fotbalových fanoušků sice brzy vyměnil za potlesk fanoušků hudebních, ale na fotbal rozhodně nezanevřel a často si ho užívá alespoň v roli diváka.

Nejen Ronaldo

Originální snímek se samozřejmě setkal s velkým ohlasem u zpěvákových fanoušků. Zatímco někteří se svěřili, že mají podobný snímek, například s legendárním motocyklovým závodníkem Valentinem Rossim, jiní situace využili k tomu, aby připojili svůj „postesk“ ve stylu, že oni mají takovouto fotku s ním, neboť zpěvák se nechce příliš fotit.

Zdroj: Instagram/pavolhabera

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu